GoWork.pl — poznaj portal z tysiącami ofert pracy!

Dodano: 15 listopada 2023; Artykuł sponsorowany Każdy pracownik wie, że na GoWork.pl może sprawdzić opinie o pracodawcach, którzy mają dla niego ofertę. Z forum dowie się, czy rzeczywiście warto zatrudnić się w którejś z tych firm. GoWork.pl to jednak także platforma, na której warto szukać nie tylko opinii o pracodawcach, ale i samych ofert pracy z całego kraju!


News will be here

GoWork.pl — nie tylko opinie o pracodawcach, ale i najlepsze ogłoszenia


GoWork.pl to strona kojarzona głównie z forum z opiniami o pracodawcach. To największa strona w Polsce, za pomocą której każdy pracownik może podzielić się swoimi wrażeniami o warunkach zatrudnienia w firmie, z którą współpracował. Opinie są doskonałym źródłem wiedzy z pierwszej ręki, które pomagają innym kandydatom dokonywać trafnych wyborów zawodowych.

Z samych ofert pracy, a często nawet i z rozmowy rekrutacyjnej, nie dowiemy się przecież, jaka atmosfera panuje w zespole, do którego chcemy dołączyć, jakie są realne stawki wynagrodzeń, funkcjonujące benefity, możliwości rozwoju, itd. Forum GoWork.pl jest nieocenione dla osób szukających pracy.

Pozwala świadomie wybrać właściwego pracodawcę i nie marnować czasu i energii na zatrudnienie w firmach, w których tak naprawdę nie chcieliśmy się znaleźć, ale brakowało nam wiedzy, która od razu skłoniłaby nas do odrzucenia danej oferty. Mniej osób wie jednak, że GoWork.pl to nie tylko forum z opiniami o pracodawcach, ale również jeden z największych serwisów z ogłoszeniami z całego kraju. To platforma, która kompleksowo wspiera osoby szukające zatrudnienia.

Oferty pracy dla każdego — praca zdalna, dodatkowa i z Twojej okolicy


Na GoWork.pl każdy znajdzie pracę odpowiadającą jego preferencjom. W dotarciu do takich ofert pomagają filtry, które błyskawicznie przesiewają całą bazę ogłoszeń i podsuwają propozycje współpracy, z których ucieszy się każdy użytkownik. Przykładowo, na GoWork.pl można łatwo wyszukać ogłoszenia kierowane do przedstawiciela handlowego z Warszawy. Właśnie takie oferty znajdziemy pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/praca/przedstawiciel-handlowy;st/warszawa;l.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby kandydat szukający zatrudnienia, wybrał tu wyłącznie samą branżę obsługi klienta i przeglądał znacznie większą liczbę ogłoszeń. Nie zawsze trzeba także uściślać miasto, w którym szukamy pracy. Dziś w wielu zawodach króluje przecież praca zdalna.

Na GoWork.pl jednym kliknięciem przejdziemy do atrakcyjnych ogłoszeń o pracę w trybie home office i to od firm z całego kraju. Serwis pomaga szybko znaleźć pracę dodatkową, mobilną, pracę dla cudzoziemca, pracę na wybraną część etatu czy na podstawie preferowanej umowy. To portal, który wesprze nawet studenta i umożliwi znalezienie dobrego stażu czy praktyk.

Duża popularność GoWork.pl wśród kandydatów i pracodawców


GoWork.pl co miesiąc odwiedza około 4 mln unikatowych użytkowników szukających tu wsparcia w wyborze odpowiedniej ścieżki kariery. Taka popularność serwisu sprawia, że chętnie korzystają z niego pracodawcy i to właśnie na GoWork.pl publikują swoje oferty zatrudnienia. Portal wspiera zatem i kandydatów i firmy.

Nawet forum z opiniami to bardzo cenne narzędzie dla kadr zarządzających i działów HR wielu przedsiębiorstw działających w naszym kraju. Pozwala ono być blisko kandydatów szukających swojego miejsca zatrudnienia i odpowiadać ich pytania lub informować o kulturze pracy czy warunkach panujących w danej firmie. Nie ma skutecznej strategii employer brandingu bez wyraźnej obecności na forum GoWork.pl z opiniami o pracodawcach.