Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Historia miłosna Cioska i Judytki – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

Dodano: 11 lutego 2019; Miłosne uniesienia, wielkie emocje i moc przygód – to recepta na udaną historię! Już 16 lutego maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Piaseczno poznają historię zakochanego Cioska i Judytki. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Choć to nie Romeo i Julia, a Ciosek i Judytka, to w zbliżającym się przedstawieniu w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno nie zabraknie wielkich emocji! Swobodna interpretacja ponadczasowej historii o zakochanej parze autorstwa Szekspira rozbawi największych ponuraków i zachęci dzieci do przemyśleń.

Szalony, jarmarczny spektakl o tarapatach tytułowego Cioska oraz jego oblubienicy zachwyci widzów dynamiką i zabawnymi dialogami. Przedstawienie zostanie odegrane z przenośnej scenki, jakiej używali wędrowni lalkarze ponad 300 lat temu. Dobra zabawa gwarantowana!

Teatrzyk odbędzie się 16 lutego w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie. Przedstawienie zostanie odegrane trzykrotnie: o godz. 13.00, 15.00 i 17.00. Wstęp bezpłatny!

Inf. prasowa


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!