Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

I Turniej Kumite Polskiej Organizacji Karate Kyokushin Sosai

Dodano: 18 kwietnia 2019; W sobotę, 13 kwietnia 2019 r. w hali sportowej przy ul. Białka 7 w Górze Kalwarii odbył się I Turniej Kumite Polskiej Organizacji Karate Kyokushin Sosai, którego organizatorem był Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria Kime.

Podczas turnieju w konkurencjach kumite, które przebiegały na trzech matach rywalizowało ponad 180 karateków z 7 klubów Polskiej Organizacji SOSAI:

Jasielski Klub Karate Kyokushin

Tarnobrzeski Klub Kyokushin Karate

Karate Kyokushin Nowa Dęba

Biecki Klub Karate Kyikushin

KYOKO Akademia Karate Kyokushin Warszawa

Taka Klub Karate Jastrzębia

Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria

Sędzią głównym zawodów był shihan Tadeusz Krygowski (6 dan) z Jasła, który razem z organizatorem turnieju shihanem Adamem Gazdą (5 dan) czuwał i koordynował nad prac± sędziów i bezpiecznym przebiegiem turnieju.

Patronat nad turniejem objął Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria Arkadiusz Strzyżewski. Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta i Gminy Góra Kalwaria.

Współorganizatorami turnieju byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii i Polska Organizacja Sosai.

Turniej wsparli finansowo również:

Kancelaria Doradztwa Podatkowego RATUS

Pizzeria Biesiadowo Góra Kalwaria

Oksińscy – Cukiernia KARPATKA

HYDROMAT sp. z o.o.

MD druk

DuoLife suplementy

O godzinie 12.00 nastąpiło oficjalne otwarcie turnieju. Prowadzący ceremonię otwarcia sensei Piotr Strefner (2 dan) w imieniu organizatora

turnieju przywitał wszystkich zaproszonych i zgromadzonych na hali sportowej gości.

Podczas oficjalnego otwarcia turnieju głos zabierali: Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria Arkadiusz Strzyżewski,który dokonał oficjalnego otwarcia zawodów oraz Prezes Polskiej Organizacji Karate Kyokushin Sosai shihan Tadeusz Krygowski.

Poza wymienionymi wyżej gośćmi podczas otwarcia turnieju obecny był również Paweł Maciejewski - Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii.                          

Podczas ceremonii otwarcia zostaływręczone pamiątkowe statuetki osobom, które wsparły organizację tegorocznego turnieju.

Rywalizacja sportowa odbywała się na trzech matach w dwudziestu dziewięciu kategoriach wiekowych i wagowych. Podkreślić należy bardzo sprawny przebieg turnieju od strony organizacyjnej. W przerwie przed finałami Klub Karate Kyokushinkaikan KIME zaprezentował pokaz karate w wykonaniu dzieci i dorosłych trenuj±cych na co dzień w klubie.            

Rywalizacja sportowa zakończyła się o godzinie 16.30.

Wioletta Gazda       


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!