Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


II Otwarte Mistrzostwa Śląska w Kickboxingu

Dodano: 22 lutego 2022; II Otwarte Mistrzostwa Śląska w Kickboxingu w dniach zakończone doskonałym wynikiem.

Kadet Starszy Stanisław Nowicki z Fight Clubu Centrum TSD Góra Kalwaria przywozi do naszego miasta trzy medale odpowiednio w kategoriach

    Złoto Point Fighting +69 kg.
    Złoto Light Contact +69 kg.
    Brąz Kick Light +69 kg.

Walka o medale w formule ciągłej  Kick Light zakończona na III miejscu po "twardym" pojedynku z późniejszym mistrzem kategorii.Nasz planszowy rywal to świetny i doświadczony a także mocno uderzający zawodnik Kickboxingu z Trzebnicy. Dużo starszy, dużo wyższy i prawie 20 kg cięższy od naszego Stanisława.

Wielka szkoda, że nasza kategoria jest najwyższą wśród Kadetów Starszych (+69 kg.kategoria open) i  przekraczając wagę zaledwie o 100 gram (waga naszego zawodnika 69,1 kg) spowodowała konieczność rywalizacji  z najcięższymi kadetami PZKB bez podziału na wagę.

Wydarzenie odbyło się w Katowicach pod patronatem Polskiego Związku Kick Boxingu przy udziale 389 zgłoszonych do rożnych konkurencji zawodników z 24 klubów sztuk walki. Organizator - Roan Fight Club Katowice.

W cieniu Mistrzostw w Kickboxingu i na łamach naszego kalwaryjskiego portalu chcieliśmy podziękować oraz prosić o głosy w trwającym konkursie Perły Mazowsza. Nasz sportowy kandydat Stanisław Nowicki klasuje się do tej pory na wysokim miejscu III ze stratą zaledwie 63 głosów do drugiej pozycji. Do końca rywalizacji pozostało jeszcze 3 tygodnie i może się do tego czasu wszystko wydarzyć. Zachęcamy do głosowania na naszego rodzimego kandydata i dziękujemy za dotychczasowe wsparcie.

Fot. Tomasz Nowicki

(Tomasz Nowicki)
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!