Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Ile kosztują meble kuchenne w Warszawie i od czego zależy ich cena?

Dodano: 29 września 2021; Meble kuchenne to jedne z najważniejszych elementów wyposażenia mieszkania. Warto zainwestować w dobrej jakości rozwiązania, które będą nam dobrze i długo służyły. Taka zabudowa kuchenna w Warszawie może kosztować od kilku tysięcy złotych do kilkunastu – cena jej realizacji zależy bowiem od rodzaju mebli kuchennych, jakie wybierzemy, miejsca ich zakupu oraz rozmiarów zabudowy. Oto, jakie czynniki wpływają na ostateczny koszt mebli kuchennych, których warto mieć świadomość.

Meble kuchenne w Warszawie na wymiar czy ze sklepu?


Pierwszą i najistotniejszą zarazem decyzją, jaką musimy podjąć przez zakupem mebli kuchennych, jest wybór ich rodzaju. Wyróżniamy zasadniczo dwie możliwości – meble kuchenne możemy kupić w gotowej postaci w salonie meblowym lub zamówić kuchnię na wymiar w firmie specjalizującej się w realizacji projektów zabudów kuchennych. Oba rozwiązania posiadają określone zalety i wady, których warto być świadomym przed podjęciem ostatecznej decyzji. Gotowe meble kuchenne w Warszawie wyróżniają się niską, atrakcyjną ceną, jednak wymagają pójścia na pewne kompromisy. Dobrze sprawdzą się w przypadku standardowych kuchni oraz mało wymagających użytkowników.

Dużo więcej możliwości oferują meble kuchenne na wymiar w Warszawie realizowane przez profesjonalne firmy na indywidualne zlecenie klienta. Takie meble mogą zostać umieszczone w dowolnym pomieszczeniu, w tym trudnych w zaaranżowaniu kuchniach takich, jak te znajdujące się na poddaszu, połączonych z jadalnią oraz kuchniach w aneksie. Kuchnie na wymiar powstają w oparciu o wymiary pomieszczenia oraz pozwalają optymalnie zagospodarować całą dostępną przestrzeń. Ich wygląd perfekcyjnie odzwierciedla natomiast preferencje właściciela i nie jest uzależniony od aktualnych trendów. Kuchnie na wymiar w Warszawie mają jednak jedną, podstawową wadę – jest nią ich wysoka cena.

Meble kuchenne w Warszawie na wymiar w cenie gotowych?


Meble kuchenne na zamówienie kosztują od 10 tys. zł wzwyż. Ich ostateczna cena zależy od wybranych materiałów, wielkości zabudowy kuchennej i stopnia jej skomplikowania, systemów oraz firmy, u której złożymy zamówienie. Okazuje się jednak, że istnieje pewien wyjątek od reguły i meble kuchenne na wymiar wcale nie muszą nas kosztować dużo więcej niż te ogólnodostępne w sklepach. Jest nim oferta profesjonalnych firm realizujących meble kuchenne na wymiar online. Aby zamówić wycenę zabudowy kuchennej, wystarczy wejść na stronę www firmy, wypełnić krótki formularz podając w nim wymiary pomieszczenia lub załączyć gotowy projekt.

W odpowiedzi otrzymamy wizualizację kuchni wraz ze szczegółową wyceną kosztu jej realizacji, która z pewnością pozytywnie nas zaskoczy. Po zaakceptowaniu kosztorysu firma przystąpi do realizacji zamówienia, a gotowe meble kuchenne zostaną dostarczone pod nasze drzwi przez firmę kurierską. Jedyną rzeczą, jaką będziemy musieli zrobić, będzie ich złożenie w miejscu docelowym, gdyż wszystkie meble są wysyłane w paczkach przeznaczonych do samodzielnego montażu.

Partnerem artykułu jest firma IZIkuchnie oferująca meble kuchenne w Warszawie na stronie: https://izikuchnie.pl/meble-kuchenne-warszawa