Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Ile kosztuje wesele w Warszawie? Sprawdzamy warszawskie sale weselne

Dodano: 4 marca 2020; Planujesz wesele w Warszawie? Szukając sali weselnej warto ustalić budżet i oczekiwania względem lokalu. Sala powinna pasować do klimatu wesela i odpowiadać ilości zaproszonych gości.

Wesele najlepiej planować z dość sporym wyprzedzeniem – warszawskie sale weselne nie są wyjątkiem.

Sala weselna - na co zwrócić uwagę?

Najważniejsza jest lokalizacja, która nie może stanowić dla nikogo problemu. Jeśli wesele organizowane jest poza miastem, warto zadbać o transport dla gości. Sala weselna musi wpasować się w klimat ślubu, ale styl lokalu nie musi być decydujący. Państwo młodzi sami mogą zadbać o dekorację sali i dopasować ją do swoich potrzeb.

Jeśli nadal wahasz się, jak powinno wyglądać Twoje wesele, sprawdź 3 kreatywne pomysły na wesele i zaplanuj ślub swoich marzeń!

Sala weselna w Warszawie

Warszawa oferuje szereg lokali i sal przystosowanych do wesel, dlatego dokonując wyboru, dobrze jest kierować się kilkoma zasadami. Lokal powinien spełniać oczekiwania względem lokalizacji i wyglądu, ale także oferowanych udogodnień. Parking dla gości czy możliwość noclegu to kwestie podstawowe. Natomiast latem ważna będzie klimatyzacja i możliwość skorzystania z ogródka.

Szukając miejsca na wesele można sprawdzić ofertę dostępną na stronach internetowych. Aktualny spis sal weselnych w Warszawie znajdziesz na: http://www.lokalewesele.pl/Warszawa,miasto,sale_lokale_weselne.html.

Koszt wynajmu sali weselnej w Warszawie

Koszt wynajmu sali weselnej w Warszawie zależy przede wszystkim od lokalizacji i renomy miejsca. Duże znaczenie ma także ilość zaproszonych gości, ponieważ najczęściej podawany jest koszt od osoby.

Cena zależy od tego, co obejmuje oferta wynajmu sali weselnej. Pełna obsługa, catering i gotowy wystrój sali oznacza większe koszty niż sam najem lokalu. Przy wyborze należy kierować się przedstawioną ofertą – czasem większy koszt zawierający szereg udogodnień będzie bardziej korzystny niż samodzielne poszukiwanie cateringu i obsługi.

Cena wynajmu sali weselnej w Warszawie waha się od około 150 do nawet kilkuset złotych za osobę.