Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


IX MISTRZOSTWA KLUBU KARATE KYOKUSHIN KIME

Dodano: 23 listopada 2021; 20 listopada w hali sportowej przy ul. Białka 7 w Górze Kalwarii odbyły się IX MISTRZOSTWA KLUBU KARATE KYOKUSHINKAIKAN GÓRA KALWARIA KIME.

Podczas turnieju w konkurencjach tor przeszkód dla najmłodszych, kata i kumite które przebiegały na dwóch matach rywalizowało blisko 100 karateków trenujących w naszym Klubie.. Sędzią głównym zawodów był shihan Adam Gazda (5 dan) Patronat nad turniejem objął Pan Arkadiusz Strzyżewski Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria . Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta i Gminy Góra Kalwaria Natomiast współorganizatorami turnieju byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii i Klub Karate „KIME” O godzinie 10.00 nastąpiło oficjalne otwarcie turnieju. Prowadząca ceremonię otwarcia Wioletta Gazda w imieniu organizatora turnieju przywitał wszystkich zaproszonych i zgromadzonych w hali sportowej gości. Podczas oficjalnego otwarcia turnieju głos zabierał Pan Arkadiusz Strzyżewski Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria który dokonał oficjalnego otwarcia zawodów. Rywalizacja sportowa odbywała się na dwóch matach w dwudziestu czterech kategoriach wiekowych i wagowych .9 kategoriach dziewcząt i 13 w kategoriach chłopców plus 2 kategorie tor przeszkód dla Kinderków . Podczas krótkiej przerwy wręczono medale okolicznościowe wszystkim zawodnikom. Na koniec zawodów, medale i dyplomy wręczył Burmistrz Arkadiusz Strzyżewski. Puchar i Zestaw DuoLife dla najlepszej zawodniczki Mistrzostw trafił do Mai Gazdy a najlepszym zawodnikiem został Paweł Chotkowski Podkreślić należy bardzo sprawny przebieg turnieju od strony organizacyjnej dzięki zgranej grupie seniorów i juniorów naszego Klubu. Rywalizacja sportowa zakończyła się o godzinie 13.00 Relacja foto dzięki rodzicom naszych karateków. OSU!!!

Fot. Wioleta Gazda

(Wioleta Gazda)
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (3)

ola

Data: 1 grudnia 2021, 14:12 Czy to ten sam sędzia który zamalowywał oniegdyś reklamy konkurencyjnego klubu? Żałosny.

Dociekliwy

Data: 3 grudnia 2021, 00:17 Pytanie, które stawia określoną tezę ma za zadanie wskazać potencjalnego \"winowajcę\". Za takie oszczerstwa bo to chyba tak trzeba nazwać można przypadkiem zostać pozwany o naruszenie dóbr osobistych i utratę wizerunku. Nie pisałbym w ten sposób tym bardziej, że człowiekowi należy udowodnić winę i do tego czasu nikt nie ma prawa wydawać wyroków. Tym bardziej, że jeżeli jest to czyste oszczerstwo to można nabawić się sporych kłopotów.

Mieszkanka

Data: 7 grudnia 2021, 11:58 Odnosząc się do komentarza \"oli\" Odpowiedzialność karną za zniesławienie może ponieść ten, kto pomawia inną osobę o takie postępowanie . Wspomnę tylko chociażby ze względu na fakt, że informacja o skazaniu widnieje w Krajowym Rejestrze Karnym. Nadto zapada wyrok skazujący,
Gratuluję wypowiedzi....