Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Jak wymienić szybkę w Apple Watch?

Dodano: 23 grudnia 2021; Jak wymienić szybkę w Apple Watch? Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do odpowiedniego i sprawdzonego serwisu.

Masz zegarek Apple Watch i właśnie zbiła Ci się szybka? Nawet jeśli mimo tego dotyk dalej działa, pokruszone szkło nie wygląda zbyt dobrze. Dodatkowo może w najbliższym czasie pokruszyć się jeszcze bardziej. Dlatego warto jak najszybciej znaleźć odpowiedni serwis iPhone i skorzystać z usługi, jaką jest wymiana szybki Apple Watch.

Wymiana szybki Apple Watch

Zegarki Apple Watch aktualnie cieszą się sporą popularnością, mimo swej stosunkowo wysokiej ceny w porównaniu z rozwiązaniami konkurencji. Chociaż zegarki te mają wiele zalet, nie są pozbawione również i wad. Do największej użytkownicy zaliczają szafirowy ekran, którego jakość jest nieco niższa, niż sugerowałaby cena całego produktu. Szklane ekrany nie tylko często się tłuką, ale i łatwo rysują. Dlatego już na samym początku warto taki ekran w Apple Watch odpowiednio zabezpieczyć.

W sytuacji, gdy szybka w naszym Apple Watch ulegnie uszkodzeniu, szkody nie naprawimy w autoryzowanym serwisie. Czeka nas jedynie wymiana całego zegarka na nowy, przez co rośnie oczywiście ostateczna kwota, którą będziemy musieli zapłacić. Na szczęście dziś na rynku można znaleźć serwisy, które dysponują wysokiej jakości częściami i mają możliwość wymiany samej szybki w zegarku Apple Watch. Dobry serwis iPhone szybkę wymienia tak zwanym fabryczną metodą refabrykacji. Dzięki odpowiednim maszynom serwisanci precyzyjnie usuwają tylko i wyłącznie zbyte szkło, zostawiając ekran w nienaruszonym stanie.

Są jednak pewne wymagania, jeśli chodzi o usługę wymiany samej zbitej szybki. Z oferty tej możesz skorzystać tylko i wyłącznie, gdy masz sprawny i oryginalny wyświetlacz. Ponadto na ekranie nie może być żadnych przebarwień czy pionowych pasków. Jeśli tego rodzaju uszkodzenia pojawiły się na ekranie po zbiciu szybki, serwis iPhone z pewnością zaproponuje inną usługę – a mianowicie wymianę całego wyświetlacza.

Jeśli potrzebujesz szybkiej i profesjonalnej wymiany szybki, znajdź dobry serwis iPhone już teraz i zleć naprawę. Dzięki temu unikniesz ewentualnych dalszych uszkodzeń ekranu, do których może dojść, jeśli szkło mocno się pokruszyło. Pamiętaj, by wybrać ten serwis iPhone, który oferuje najwyższej jakości części OEM.

Serwis Apple – co jeszcze można naprawić?

W dobrym serwisie oprócz wymiany szybki w Apple Watch można również naprawić inne uszkodzenia i awarie w urządzeniach elektronicznych. Na przykład popularną usługą jest wymiana tylnej szybki iPhone X czy zbitej szybki aparatu. Możliwości jest wiele, a pełną ofertę znajdziesz na stronie danego serwisu. Jeśli interesuje Cię wymiana tylnej szybki w iPhone, koniecznie wybierz profesjonalny serwis, który przy tej usłudze wykorzystuje metodę laserową. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że uszkodzone szkło zostanie precyzyjnie usunięte, a na jego miejsce otrzymasz wysokiej jakości zamiennik. Ceny wymiany tylnej szybki mogą różnić się w zależności od modelu iPhone, jaki potrzebujemy naprawić. W starszych modelach koszt jest niższy niż w najnowszych smartfonach od Apple. Naprawa zegarka Apple jest więc jak najbardziej możliwa, dzięki czemu można uniknąć wysokich kosztów związanych z zakupem nowych modeli sprzętów Watch Series. Wymiana wyświetlacza, paska lub nawet wymiana baterii to coś, z czym serwis Apple Watch poradzi sobie bez najmniejszego problemu.