Jarmark świąteczny w Górze Kalwarii

Dodano: 15 grudnia 2023; Informacja prasowa Serdecznie zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 16 grudnia na rynku w Górze Kalwarii. W godzinach od 10.00 do 15.00, mieszkańcy oraz odwiedzający będą mieli szansę na znalezienie wyjątkowych prezentów świątecznych i wsparcie lokalnych twórców.


News will be here

Jarmark będzie kolorowym i radosnym miejscem, gdzie Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy zaprezentują swoje produkty. Będzie to doskonała okazja do zakupu domowych wypieków takich jak ciasta, pierogi, chleb czy tradycyjne pierniki, a także miody, wędliny, sery, ryby i przetwory owocowe.

Ponadto, na jarmarku znajdą Państwo bogaty wybór unikatowego rękodzieła, w tym czapeczki, sukienki, bombki, kompozycje kwiatowe, stroiki i inne ozdoby świąteczne. To wyjątkowa okazja, by zanurzyć się w przedświątecznej atmosferze i znaleźć coś wyjątkowego dla siebie oraz swoich bliskich.
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

Grab

Data: 16 grudnia 2023, 11:58 Super ze coś się dzieje ,można będzie kupić coś do jedzenia i picia oraz palenia - w gorze dostęp jest do wszystkiego .Na wyciągnięcie ręki ;)