Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Kalwaryjne inscenizacje Wielkopostne (VIDEO)

Dodano: 21 lutego 2021; W każdą niedzielę Wielkiego Postu Bractwo Misterium Męki Pańskiej w Górze Kalwarii przy współpracy z Ośrodkiem Kultury będzie udostępniać krótką inscenizację Ewangelii.

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, Misterium nie odbędzie się tak jak dotychczas na Rynku naszego miasta. - W tym roku postanowiliśmy więc trafić do Was poprzez internet. Naszą propozycją na głębokie przygotowanie do Triduum Paschalnego będą zrealizowane przy współpracy z Ośrodkiem Kultury w Górze Kalwarii Kalwaryjne Inscenizacje Filmowe - czytamy na stronie kalwaria-mazowsza.org.

Oto pierwsza Inscenizacja:

(mat)

Fot. kalwaria-mazowsza.org


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (6)

..

Data: 21 lutego 2021, 12:50 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Marek

Data: 21 lutego 2021, 21:29 Mimo że nie lubię księży za Ich zachowanie. To powiem szczerze że ta inscenizacja bardzo mi się podoba. Ogromne brawa dla osób grających. Dla Osoby która reżyserowała i motazysty . Naprawdę jestem pełen podziwu .

szachista

Data: 21 lutego 2021, 23:00 Dwa dni temu na Marsie lądował łazik. W tym przedstawieniu są wykorzystane technologie opracowane w instytucie NASA, chodzi o aparat. Marudzą na tą nowoczesność i inne ideologie ale jak potrzeba to korzystają z tych rozwiązań. Kubek SE kupcie, sznurek i przez głuchy telefon transmitujcie! Co to ma być? Poszli w lewo a udają, że są z prawej! Przebierańcy a nie bractwo.

???

Data: 22 lutego 2021, 15:01 Super,a zwlaszcza widok nieba na koncu.Ptaki ulozyly piekny napis !!!

stan

Data: 24 lutego 2021, 09:38 CZY BURMISTRZ MiG wie jak wyglada Pijarska w centrum miasta -salony Play ,Orange ---kałuze ,zapadniete chodniki itp --Misteria to porzebne najbardziej

nsz

Data: 25 lutego 2021, 11:59 @stan
burmistrz nie ma nic wspólnego z misterium i dlatego jego realizacja jest lepsza niż stan głównych ulic w mieście.
Poprzedni prezes ZGK jest odpowiedzialny za projekt i zdobycie dofinansowania na budowę kanalizacji. Nad realizacją czuwa teraz nowy prezes, podwładny burmistrza. Całość miała trwać 45 dni. Potem firma robiąca obwodnicę miała położyć nowy asfalt i nowe chodniki wzdłuż starej DK79 i DK50. Od otwarcia obwodnicy minie niedługo 1,5 roku.
Ciepło się zrobiło, sezon na morsowanie się skończył, to ciekawe co teraz będzie asior robił? Może z nudów zajmie się miastem?