Kanapy narożne to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie dla każdego salonu, a szczególnie tam, gdzie nie dysponujemy zbyt dużą przestrzenią i tego rodzaju mebel będzie służył nam przynajmniej od czasu do czasu do spania, np. gdy będzie potrzeba ulokować gdzieś gości."> Kanapy narożne to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie dla każdego salonu, a szczególnie tam, gdzie nie dysponujemy zbyt dużą przestrzenią i tego rodzaju mebel będzie służył nam przynajmniej od czasu do czasu do spania, np. gdy będzie potrzeba ulokować gdzieś gości." />
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Kanapy narożne rozkładane - do spania i do wypoczynku

Dodano: 18 grudnia 2020; Kanapy narożne to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie dla każdego salonu, a szczególnie tam, gdzie nie dysponujemy zbyt dużą przestrzenią i tego rodzaju mebel będzie służył nam przynajmniej od czasu do czasu do spania, np. gdy będzie potrzeba ulokować gdzieś gości.

Funkcja rozkładania i długość ramion zależnie od osobistych preferencjiKanapa narożna rozkładana to możliwość doboru jej kształtu i wielkości odpowiednio do możliwości naszego salonu czy przedpokoju. Możemy wybierać w dwóch najbardziej praktycznych kształtach, czyli litera L oraz U. Każdy z tych wariantów może różnić się długością i szerokością poszczególnych ramion oraz innymi elementami, które dostosowane są pod różne upodobania. Kanapy narożne mogą więc stać na nóżkach lub bezpośrednio na podłodze, różnić się rodzajem zagłówków, podłokietników, ilością i rodzajem poduszek, mogą być gładkie, szorstkie, pikowane. Różnią się także rodzajem materiału, z jakiego zostały wykonane, wypełnieniem oraz przede wszystkim kolorem. Z powodzeniem można także wybrać stronę kanapy narożnej (prawa lub lewa), co jest bardzo ważne szczególnie na małym metrażu. Wszystkie można rozkładać i tym samym zapewnić wygodny i komfortowy wypoczynek.

Kanapy narożne rozkładane

Kanapa narożna z funkcją spania litera L czy U?Kanapa narożna VASTO to propozycja w wydaniu litery U. Tego rodzaju wygodne kanapy z funkcją spania są szczególnie polecane do bardzo dużych salonów, gdzie funkcjonalnie wypełnią wolną przestrzeń.

Z powodzeniem wypocznie na niej kilkoro gości. VASTO to propozycja niezwykle uniwersalna, ponieważ nie posiada strony. Prezentuje się niezwykle dostojnie i elegancko, a dzięki zastosowaniu sprężyny falistej i wysokoelastycznej pianki wypoczynek na niej jest niezwykle komfortowy. Nieco inną propozycją, ale również w literze U jest kanapa narożna rozkładana CLEO. Jej konstrukcja oparta jest o drewno sosnowe i skrzynie meblowe 18 mm, a wypełnienie to klasyczne sprężyny bonellowe i pianka wysokoelastyczna. Kanapy można dobrać pod względem kolorystycznym oraz rodzaju materiału. Może to być na przykład plecionka tkana na płasko, gruboziarnista plecionka oraz bardzo miła w dotyku tkanina z delikatną poświatą.

Kanapa narożna z funkcją spania w kształcie litery L to propozycja dla nieco mniejszych przestrzeni, gdzie ważny jest każdy centymetr. Zależnie od wielkości sprawdzą się nie tylko w salonach, ale także w pokojach młodzieżowych czy kawalerkach. Zapewnią komfort spania w nocy i wygodny wypoczynek w ciągu dnia. Jedną z takich propozycji jest kanapa narożna PINGUIN, która posiada budowę modułową, a to sprawia, że mamy możliwość dowolnego montażu i ustawienia. Posiada pojemny pojemnik na pościel, a jej konstrukcja oparta jest o lite, sosnowe drewno oraz płytę HDF. Wypełnienie to pianka HR.

Inną propozycją jest kanapa narożna FANNES, która świetnie sprawdzi się w średniej wielkości salonach. Charakteryzuje ją eleganckie łączenie tkanin, efektowne poduchy, masywne i grube boczki, a także interesujące przeszycia z pikami. Trwałość i wygodę zapewniają sprężyny w siedziskach, które połączone są dodatkowo z wysokoelastyczną pianką HR. Możliwość wyboru prawej lub lewej strony.

Kanapy narożne rozkładane

Rodzaj obicia, czyli jakie tkaniny najbardziej przypadają nam do gustuMateriał pokrywający każdą kanapę jest niezwykle ważny, ponieważ może różnić się nie tylko kolorem, ale także rodzajem splotu, gładkością czy miękkością. Dzięki temu kanapa narożna z funkcją spania może być uszyta dokładnie na miarę naszych osobistych preferencji. Do dyspozycji jest różnorodna kolorystyka oraz tkaniny, które różnią się fakturą i delikatnością. Mogą to być na przykład drobne melanżowe plecionki, gruboziarniste sploty imitujące len, drobnotkane niezwykle delikatne w dotyku, struktura nitek, które jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości oraz odporna na tarcie. Znajdą się tutaj również tkaniny przypominające plusz i aksamit, które są niezwykle delikatne i miękkie, a także takie, które imitują skórę. Każda kanapa narożna rozkładana to możliwość wyboru jednej z dostępnych tkanin. Dzięki temu mebel idealnie skomponujemy z całym naszym pozostałym wyposażeniem salonu czy pokoju.

Kanapy narożne z funkcją spania to bardzo wygodne i funkcjonalne sprzęty. Jednak decydując się na ich zakup trzeba przede wszystkim wziąć pod uwagę nasz metraż, ponieważ taka kanapa po rozłożeniu zajmuje jeszcze dodatkowe miejsce. Uniwersalne i modułowe konstrukcje oraz możliwość wyboru prawej lub lewej strony sprawiają, że można je dopasować do każdego wnętrza niezależnie od wielkości mieszkania czy salonu.

Szeroki wybór kanap narożnych znajdą Państwo w internetowym sklepie meblowym Meble Arkadius, pod adresem: https://meblearkadius.pl/

Kanapy narożne rozkładane