Kino przy Wieży w ten piątek z francuską komedią

Dodano: 23 sierpnia 2023; Informacja prasowa Kino plenerowe w Górze Kalwarii w nadchodzący piętek, 25 sierpnia zaprasza na letnią projekcję francuskiej komedii przygodowej Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie w reż. Kena Scotta. Na widzów będą czekać leżaki, foodtruck i wyjątkowa atmosfera.


News will be here

Pod chmurką będzie można zanurzyć się w historię młodego i przystojnego fakira Ajy, który opuszcza swoją ojczyznę w poszukiwaniu zaginionego ojca. W zaskakujący sposób trafia do sklepu meblowego, gdzie spotyka tajemniczą Marie, a ich historia miłosna staje się fundamentem dla serii nieprzewidywalnych wydarzeń. Jego nadzieja na miłość oddala się, kiedy w wyniku szalonego zbiegu okoliczności utknie w szafie i wyruszy w podróż życia przez Europę.

"Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie" to kolorowa, pełna nie tylko energii i emocji, ale też mądrości komedia, w której zakochają się wszyscy amatorzy filmowych baśni.

Czy jest zatem lepszy sposób na zakończenie wakacji niż przy dobrym filmie, w urokliwej scenerii? Zbierz rodzinę i przyjaciół i dołącz do nas na seansie plenerowym przy wieży strażackiej. Leżaki, przekąski z foodtrucka i świetna atmosfera gwarantowane. Tym razem liczymy też na dobrą pogodę ;)

Kiedy: 25.08, piątek,  godz. 20.00
Miejsce: przy wieży strażackiej za remizą przy ul. ks. Sajny 14
Wstęp jest BEZPŁATNY, a organizatorem kina letniego jest Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii.
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!