Konsultacje społeczne Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia Perły Mazowsza w Górze Kalwarii!

Dodano: 15 września 2022; W związku z działaniami Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Perły Mazowsza” w kwestii opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju w latach 2023-2027 w sprawie wykorzystania nowych funduszy unijnych, między innymi na obszarze Gminy Góra Kalwaria, w dniu 20 września 2022, w Sali Ślubów Ratusza Miejskiego, odbędą się spotkania – konsultacje społeczne.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00 i będzie to okazja dla każdego mieszkańca Gminy Góra Kalwaria to udziału w dyskusji dotyczącej opracowywanej analizy obszaru Lokalnej Grupy Działania.

Podczas spotkania poruszane będą problemy i potrzeby naszego obszaru, będzie to także moment, żeby wspólnie zastanowić się nad tym jak, zmierzyć się z tymi wyzwaniami. To czas i miejsce, w którym głos mieszkańców będzie miał decydujące znaczenie w tworzeniu przyszłej strategii rozwoju z wykorzystaniem unijnych środków.

Każdy, komu bliski jest los naszej wspólnej przestrzeni, może na forum publicznym zabrać głos w tak ważnej kwestii. Gorąco zachęcamy do licznego uczestnictwa w konsultacjach.

Dodatkowo każdy zainteresowany, na stronie internetowej Stowarzyszenia „Perły Mazowsza” Lokalna Grupa Działania, może podzielić się swoją opinią, wypełniając udostępnioną tam ankietę badającą potrzeby lokalnej strategii rozwoju na lata 2023-2027. Ankieta będzie aktywna do dnia 30 września 2022.

Konsultacje społeczne są również organizowane w następujących miejscowościach, które znajdują się w obszarze działań Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Perły Mazowsza”:

20.09.2022 r. – Gmina Konstancin-Jeziorna – ul. Piaseczyńska 77, godz. 10:00, Sala posiedzeń rady miejskiej
21.09.2022 r. – Gmina Prażmów – ul. P. Czołchańskiego 1, godz. 10:00, Sala konferencyjna
21.09.2022 r. – Gmina Tarczyn – ul. J. Stępkowskiego 17, godz. 13:00, Sala 106 GOK

Dzięki takim działaniom każdy mieszkaniec może aktywnie brać udział w budowaniu planów rozwoju naszego regionu i mieć wpływ na naszą wspólną przyszłość. Dzielcie się swoimi opiniami i pomysłami, nie tylko podczas planowanych konsultacji i w ankiecie, ale również w komentarzach!

(Bartek)

Źródło: strona internetowa Stowarzyszenia Perły Mazowsza (lgd-tp.pl)

Zdjęcie: strona internetowa Stowarzyszenia Perły Mazowsza (lgd-tp.pl) /profil na Facebook’u Gminy Góra Kalwaria (facebook.com/gminagorakalwaria)
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

Eliot Nos

Data: 19 września 2022, 05:45 " Dzielcie się swoimi opiniami i pomysłami, nie tylko podczas planowanych konsultacji i w ankiecie, ale również w komentarzach!"

W mieście śmierdzi, może zainteresować sanepid ?