Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Koronawirus w DPS: wszystkie testy ujemne

Dodano: 28 września 2020; W Domu Pomocy Społecznej wszystkie wyniki negatywne - poinformował na Facebooku burmistrz Arkadiusz Strzyżewski.

W poprzednią sobotę Dom Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii otrzymał informację, że jest z pracownic Domu uzyskała pozytywny wynik testu na COVID-19. Wszystkie osoby mające kontakt z zakażoną osobą zostały skierowane na kwaratannę.

W piątek przeprowadzono testy u wszystkich osób przebywających na kwaranntanie, mających kontakt z zakażoną pracownicą. Dały one wynik ujemny. - Mimo to proszę o zachowanie szczególnej ostrożności - apeluje burmistrz Arkadiusz Strzyżewski.

Informację o negatywnych wynikach badań na koronawirusa potwierdziła w poniedziałek dyrektor DPS, Dorota Pyszyńska.(mat)Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (7)

Paryka

Data: 29 września 2020, 13:11 Ponawiam swoje pytanie czy to prawda że wśród ludzi w DPS są zbierane podpisy pod referendum? Podobno jeden z radnych zbiera. Czy to zgodne z prawem? Czy to moralne? Czy to dobry moment zwlaszcza w trakcie epidemii?

Nick

Data: 29 września 2020, 14:00 Dlaczego zbieranie podpisów miałoby być niezgodne z prawem? Epidemia nie ma nic do tego...

wyborca

Data: 30 września 2020, 13:58 Do Paryka: Panie Baj Pana wpisy są na poziomie przedwyborczych szkalowań. Wraca Pan do tego. Nie diwota Odwołamy Strzyżewskiego to i Pan zleci z ciepłej posadki.

Ktos

Data: 30 września 2020, 22:50 Gdyby testy wyszły dodatnie to wzrósł by przyrost zachorowań. Więc nie ma co sie badań. Otwock jest w czerwonej strefie to i GK by była.. Ten koronawirus i testy to jedna wielka porażka..

nikos

Data: 1 października 2020, 09:10 Od kiedy to facebook jest oficjalną stroną gminy? Kiedy \"pejsbuki\", tweetery,messengry i to tałatajstwo zawitało w nasze progi od tej pory zaczął się koniec Państwa Polskiego! A osoby używające tego typu komunikatorów nieświadomie lub świadomie (co gorzej) dokonują swoistego ekshibicjonizmu. Prywatnie jeśli maja ochotę to nic mi do tego ale powinno byc to zakazane w instytucjach bądź co bądź państwowych.

Do wyborca

Data: 1 października 2020, 11:13 AFK nie denerwuj się :D

DORA

Data: 2 października 2020, 06:47 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.