Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Koronawirus w urzędzie: negatywne wyniki badań

Dodano: 12 października 2020; W poniedziałek o godzinie 12.00 ponownie otwarte zostały drzwi kalwaryjskiego magistratu dla mieszkańców.

Przypomnijmy, iż po tym, jak szpitalny test na obecność koronawirusa wykonany u jednego z pracowników UMiG dał wynik pozytwny, burmistrz wydał zarządzenie, którym zawiesił bezpośrednią obsługę interesantów w urzędzie.

W poniedziałek magistrat poinformował, że testy wykonywane w ostatnich dniach u pracowników, którzy mieli kontakt z urzędnikiem zarażonym Covid-19, dały negatywny wynik. Jak przy tym zaznaczono, część pracowników urzędu przebywa jeszcze na kwarantannie.

W komunikacie podkreślono, że ze względu na wciąż panujący stan epidemii, w Urzędzie Miasta i Gminy obowiązują wszelkie obostrzenia sanitarne. Przed wejściem do budynku należy założyć maseczkę, a zaraz po wejściu zdezynfekować dłonie.

Urząd zwrócił się też o załatwianie spraw – w pierwszej kolejności – przez telefon lub poprzez pocztę elektroniczną. Numery telefonów oraz adresy e-mail znajdują się tutaj: http://bip.gorakalwaria.pl/public/?id=630

(mat)Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (4)

Nnnaste

Data: 12 października 2020, 12:23 Na jakiej zasadzie urzędnicy mieli testy skoro nie mieli objawów?

Nick

Data: 12 października 2020, 12:48 Nie taki wirus straszny i zaraźliwy jak wszyscy mówią, albo by chcieli.

lemingi

Data: 12 października 2020, 13:33 klada uszy po sobie i nawet do lasu sie boja wejsc! niech zyje socjalizm i ociemnione umysly! hahahahahah

Ja

Data: 12 października 2020, 14:09 Śluby się odbywają a reszta już nie???🤔 😡
A kiedy komisja mieszkaniowa?