Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Ktoś rzuca kamieniami czy budowlana fuszerka?

Dodano: 14 września 2020; Internauci informują na popularnym portalu społecznościowym o uszkodzonych szybach aut przejeżdżających pod wiaduktem na obwodnicy miasta.

Chodzi o wiadukt w ciągu ulicy Wiejskiej, prowadzącej z Góry Kalwarii do Sobikowa.

- Wczoraj około godziny 22 na obwodnicy Góry Kalwarii w stronę Piaseczna ktoś rzucał kamieniami z wiaduktu (droga wiejska) może ktoś przejeżdżał tym wiaduktem i widział kogoś? - pyta na jednej z lokalnych grup pan Bartosz. Internauta udostępnił też zdjęcia uszkodzonych szyb.

Na innej grupie pan Dominik opublikował podobny post.

Przyczyna uszkodzeń samochodów może być jednak inna. - Zdaje mi się, że nikt nie rzucił, tylko tam wiadukt się sypie, mieliśmy z kolegami podobny incydent w tym samym miejscu, i widać że wiadukt jest ukruszony... - zauważa pan Konrad w komentarzu do pierwszego z wpisów.

Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, nadkom. Jarosław Sawicki poinformował GoraKalwaria.net, że wątek dotyczący ukruszenia wiaduktu będzie sprawdzany przez funkcjonariuszy prowadzących postępowanie.

O komentarz do sprawy zwróciliśmy się do zarządcy obwodnicy, tj. Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Czekamy na odpowiedź.

(mat)

Fot. GDDKiADodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (9)

tutejszy

Data: 14 września 2020, 12:01 Wygląda na to, że GDDKiA ma gdzieś to inwestycję.
Długi czas brakowało wogóle wymalowanych pasów, trawa z rolek pięknie uschła na nasypach, łącznica (ta na nasypie) oddana chyba z połrocznym poślizgiem, teraz sypiący się wiadukt.
To miejsce jest jakieś przeklęte jeżeli chodzi wszelaki rozwój, wszystko pod górke :\\

jasio

Data: 14 września 2020, 12:38 To znaczy ,że już trzeba zacząć remont ,\"po tylu latach exploatacji\" ,najwyższa pora.

Jan

Data: 14 września 2020, 13:03 Trawa z rolki stała w paletach na słońcu koło dwóch tygodni, więc nic dziwnego że się nie przyjęła, Jak i te biedne rośliny w tym zielsku na rondach.

obwodnicowiec

Data: 14 września 2020, 14:51 dla mnie fuszerka wystarczy zobaczyc co sie dziej po ulewie pod wiaduktami :/ płyną razem z kostką i ziemia i sa wodospady

Śmiech na sali

Data: 14 września 2020, 20:13 Wszystko się sypie jak wielkie ogrody pana asiora deszcz spadł i płynie rzeka i rozmywa inwestycje hahaaha

Lena

Data: 14 września 2020, 21:04 Czegoś tu nie rozumiem na innych portalach mowa jest o wiaduktach obwodnicy Góry Kalwarii są to węzeł Marianki-Katy-Gora Kalwaria Grójecka-Gora Kalwaria Wojska Polskiego w stronę mostu na Wiśle wiadukt i droga z Góry do Sobikowa nie jest obwodnicą Góry Kalwarii ,druga rzecz skoro nie wiadomo czy przyczyną jest sypiący się wiadukt czy głupota ludzka to dlaczego pod adresem mieszkańców wysłane są wyzwiska że sami narkomanii i patologia w Górze mieszka ,a co z normalnymi rodzinami które mają dzieci ,pracują i nigdy nie miały do czynienia z narkotykami lub marginesem społecznym.

'63

Data: 14 września 2020, 21:21 Może to któryś z tych w krótkich spodenkach,byli na otwarciu obwodnicy.

YamahaR1

Data: 15 września 2020, 13:36 Co się dziwić jak zrobili dziadostwo to i się sypie ruina proste

Milka

Data: 15 września 2020, 15:33 Myślę że nie chodzi tu o obrazę całego miasta a grupek wędrujących nocą młodzieży \", którym się nudzi, spożywają alkohol i inne środki. Kamienie same z nieba nie spadają, a stan techniczny feralnego wiaduktu był całkiem niedawno sprawdzany. Nie wyobrażam sobie żebym dostała takim kamieniem jadąc np z dzieckiem. Niech ten kamień przebije sie i wpadnie... Śmierć