Kuchnia to najprzyjemniejsze miejsce w domu

Dodano: 21 maja 2024; Artykuł sponsorowany Nie ma lepszego miejsca w domu. To tam prowadzimy sekretne rozmowy, opowiadamy o radościach i problemach. Takim polemikom nierzadko towarzyszą genialne zapachy, tak charakterystyczne dla domu. Ciepły obiad, kawa, ciasto. Chcemy być częścią tego miejsca.


News will be here

Jak dobrze przygotować wnętrze?


Kuchnia ma być przede wszystkim funkcjonalna i wyposażone w odpowiednie sprzęty. To znacznie ułatwia codzienne życie. Na tym jednak nie koniec, bo jeśli spędzamy w niej sporą część dnia, warto zaaranżować tam także przytulną atmosferę. Kolory, dekoracje, dodatki, ulubione kubki, kawiarka przywieziona z Włoch – to tylko część wystroju. Prawdziwie domowy klimat stworzą firanki dedykowane specjalnie do kuchni. Muszą być krótkie, ponieważ tak jest po prostu praktycznie. To jedyna rzecz racjonalna, reszta zależy od gustu i potrzeb mieszkańców. Nie zaszkodzi też odrobina szaleństwa, przecież mamy się czuć dobrze we własnym domu. Ogólny wystrój kuchni, nasłonecznienie, wielkość pomieszczenia powodują, że wszędzie będzie pasował inny rodzaj firanek. Delikatnie wzorzyste fasony można wieszać w towarzystwie tradycyjnych drewnianych mebli i dużej kuchni. Klasyczna prostota będzie idealna do kuchni w stylach skandynawskich lub eko. Innym elementem dekoracji okiennej jest zazdrostka. Taki akcent tworzy niezwykle estetyczny wygląd, zapewniając dużo prywatności. Tak ozdobione okno przypomina cudownie beztroskie wakacje u babci i dziadka.

Podczas wyboru odpowiedniej firanki należy również kierować się ilością światła zewnętrznego. Grubsza tkanina sprawi, że wnętrze nie będzie tak bardzo nasłonecznione. Lekki materiał z drobnej siateczki, układający się w delikatne fale, doświetli kuchnię. Z kolei markizeta jest bardzo zwiewna i efektowna. Stanowi bardziej ozdobę, więc idealnie nadaje się do wnętrza, które nie jest bardzo oświetlone słońcem.

Twój dom, gdzie kuchnia Twoja


Szeroki wybór rozmiarów oraz rodzajów tkanin, z jakich uszyte są firanki, a także możliwości ich upięcia powoduje, że kuchnia już dawno przestała być miejscem, gdzie tylko się gotuje. Dzięki gotowym rozwiązaniom można to pomieszczenie udekorować równie pięknie, jak salon, czy sypialnię. Wszystko zależy od inwencji twórczej.

Duży wybór firanek do kuchni można znaleźć na stronie https://www.eurofirany.com.pl/sklep-online/firany-do-kuchni-1120.