Leśne smaki – warsztaty kulinarne w gminie Góra Kalwaria!

Dodano: 21 listopada 2022; Jesień w pełni, zima za pasem, a leśne skarby, grzyby, owoce i inne smakołyki już wypełniają kosze i spiżarnie! Jednak, żeby te wszystkie pyszności nie zmarnowały się i smakowały wybornie, trzeba wiedzieć jak je właściwie zrobić.

Dzięki gospodyniom z Koła Gospodyń Wiejskich „Urzeczanki” nadarza się ku temu wspaniała możliwość i to już niebawem. 22 listopada 2022 roku, dzięki wsparciu ze strony gminy Góra Kalwaria, KWG „Urzeczanki” zaprasza wszystkich chętnych na kolejną już odsłonę „Międzypokoleniowych warsztatów kulinarnych". To warsztaty kulinarne, które rozpoczną się o godzinie 17:00 w „Nad Drzewami” w Coniewie (Coniew 35), w ramach których, dzieci wspólnie z babciami, dziadkami i rodzicami będą przygotowywać smakowite potrawy właśnie z leśnych smakołyków.

To idealny moment, żeby poznać nowe (a może nowe-stare) sposoby na domowe przetwory i potrawy z leśnych skarbów, a także wspaniała, rodzinna zabawa. Wszyscy chętni są mile widziani, jednak ze względów logistycznych obowiązują zapisy – tych można dokonać pod numerem telefonu 690120801.

Wybieracie się na warsztaty? Jeśli tak, to po ich zakończeniu podzielcie się z nami swoimi wrażeniami w komentarzach!

(Bartek)

Zdjęcie i źródło: profil KGW Urzeczanki na portalu Facebook (facebook.com/profile.php?id=100057347654027)Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!