Letnie promocje w sieciach handlowych Biedronka, Lidl, Netto

Dodano: 18 sierpnia 2023; Materiał promocyjny Wakacje to nie tylko czas wysokich temperatur, dużej ilości słońca i wolnych od pracy dni, lecz także okres, w którym często szukamy w sklepach promocji. Nie ma co się dziwić, ponieważ to właśnie w lecie największe sieci handlowe starają się nas za wszelką cenę przyciągnąć do kas. Warto więc sprawdzić, co przygotowały dla nas trzy najpopularniejsze dyskonty, czyli Biedronka, Lidl i Netto.

Letnie promocje w Biedronce

Omawianie letnich promocji najlepiej zacząć oczywiście od najpopularniejszego dyskontu w Polsce, czyli od Biedronki. Czym zatem zaskoczył swoich klientów ten hegemon polskiego rynku?


W pierwszej kolejności wspomnieć tu trzeba o licznych letnich gadżetach, które będą doskonałą propozycją na upały. Oczywiście na pierwszym miejscu wymienić trzeba sprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach wentylatory, które pomogą poradzić sobie z nieprzyjemnymi upałami. W jakich cenach dostępne są takie urządzenia? Najprostsze wentylatory kolumnowe zakupić można już za około 150 złotych, natomiast nieco większe i wydajniejsze modele z dodatkową funkcją mgiełki za około 300 złotych.


Wśród innych bardzo popularnych letnich gadżetów, które można będzie zakupić w promocyjnej cenie w Biedronce, wymienić trzeba także powerbank, przewody do ładowarki telefonicznej, a także transmitery FM, które pozwalają cieszyć się własną muzyką nawet wtedy, gdy posiadamy w aucie starszego typu radio.

Promocje na lato w Lidlu

Nie da się ukryć, że największym konkurentem Biedronki w Polsce jest niemiecka sieć dyskontów Lidl. Nic więc dziwnego, że klienci, którzy przyzwyczajeni są do pojedynków pomiędzy tymi dwoma sklepami, zastanawiają się nad tym, jak wygląda kontroferta Lidla w przypadku letnich promocji.
Co ciekawe, Lidl poszedł w nieco inną stronę, jeśli chodzi o przygotowanie swoich klientów do lata. W ofercie tej sieci znaleźć bowiem można bardzo ciekawe przewiewne i idealne na wysokie temperatury ubrania. Nie tylko doskonale się one prezentują i mogą być swobodnie zakładane nawet na randki czy też spotkania ze znajomymi, lecz dodatkowo świetnie chłodzą skórę.


Rzecz jasna ubrania to nie wszystko, co można spotkać w atrakcyjnych cenach w Lidlu w czasie lata. Oprócz nich standardem są oczywiście różne urządzenia pomagające uporać się z upałem, czyli np. wentylatory. Inną ciekawą propozycją są akcesoria i narzędzia ogrodowe. Nie da się bowiem zaprzeczyć temu, że sporo osób w czasie lata troszczy się i pielęgnuje swoje zielone przestrzenie. Pomogą im w tym wysokiej jakości narzędzia, lecz także takie akcesoria jak np. donice lub drewniane skrzynki na zioła.

Co ciekawego można znaleźć w lecie w Netto?

Ostatnią z wielkiej trójki jest oczywiście sieć sklepów Netto. Z racji tego, że jest to marka stojąca nieco na uboczu dwóch wielkich konkurentów, musiała przygotować coś specjalnego, aby się wyróżnić.


W Netto w czasie lata po bardzo atrakcyjnych cenach zakupić można liczne akcesoria typowo kempingowe. Jeśli więc szukamy taniego namiotu, wędki czy też lampki kempingowej, warto wybrać się właśnie do Netto, ponieważ znajdziemy tu wszystko, o czym tylko możemy zamarzyć podczas wakacji na łonie natury.