LodoOgnisko na zamknięcie sezonu
Dodano: 11 lutego 2026; Źródło: UMiG w Górze Kalwarii Urząd Miasta i Gminy w Górze Kalwarii zaprasza na wyjątkowe wydarzenie kończące sezon zimowy na gminnym lodowisku.
To doskonała okazja do wspólnej zabawy i pożegnania zimowych atrakcji w miłej atmosferze.
W programie wydarzenia:
- ognisko z ponad 1000 kiełbaskami
- gorąca czekolada
- rozgrzewająca zimowa herbata
- nauka jazdy na łyżwach
- oprawa muzyczna
Kiedy? 15 lutego (niedziela) o godz. 15:00
Dodaj swój komentarz



Najnowsze artykuły
- Festiwal Wody i jubileusz 20-lecia ZGK w Górze Kalwarii
- Dlaczego po weekendzie albo urlopie nadal czujemy zmęczenie?
- Na dwóch kółkach z dwoma promilami po Pijarskiej
- Jak wybrać najlepsze studio tatuażu w Warszawie
- Wzmożony ruch wojsk – spokojnie, to ćwiczenia!
- Wianki na Urzeczu 2026 - Urzeckie sploty
- Srebro i brąz dla zawodników FC Centrum Tang Soo Do
- Uczniowie Szkoły Podstawowej w Baniosze odwiedzili piaseczyńskich policjantów
- Policjantka odwiedziła przedszkolaki z gminy Góra Kalwaria
- Jakie elementy najczęściej obejmują szkolenia transportowe?
Ostatnio na forum
Na dwóch kółkach z dwoma promilami po Pijarskiej
***: Brawo panowie. Tylko szybkość i zdecydowanie przynosi efekty.
Na dwóch kółkach z dwoma promilami po PijarskiejX: Jaka to Pijarska
Gorąco wokół przebiegu Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej przez Górę Kalwariędo Pana Rajmunda: Typowe stwierdzenie kogoś kto chce pomyślał sobie "zostanę politykiem"....
"Nie możemy wyjść z posesji". Mieszkanka chce ograniczenia tonażowegoXyz: Ale ta pani sama nie zgodziła się, aby robić koło niej asfalt. Myślała,...
Gorąco wokół przebiegu Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej przez Górę KalwarięRajmund Wiśniewski: Do 'do Pana Rajmunda' nie odbiegaj proszę od tematu




Ostatnio dodane ogłoszenia
Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!