Maluch z Góry Kalwarii bierze udział w rajdzie do Monte Cassino

Dodano: 5 lipca 2024; Informacja prasowa Reprezentanci SOLANO Group, spółki z Góry Kalwarii biorą udział w Wielkiej Wyprawie Maluchów dla Dzieci. Celem imprezy jest zebranie miliona euro dla najmłodszych, poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Start odbędzie się 5 lipca.


News will be here

W tegorocznej edycji Wyprawy weźmie udział łącznie 80 załóg fiatów 126p. Liczba ta jest nawiązaniem do okrągłej rocznicy. Celem „maluchów” będzie bowiem Monte Cassino, miejsce, gdzie polscy żołnierze 80 lat temu stoczyli wielką, zwycięską bitwę, a zarazem miejscowość, w której zaczęto produkcję tego kultowego modelu. W wydarzeniu wezmą udział giganci polskiego motorsportu: Longin Bielak, Sobiesław Zasada, Maciej Wisławski, Rafał Sonik, Kajetan Kajetanowicz i Bartosz Ostałowski. SOLANO Group z Góry Kalwarii reprezentuje Aneta, Mateusz i Ariel Sobczak. Zgodnie z planem do celu wyprawa ma dotrzeć 12 lipca, a jej oficjalne zakończenie zaplanowano 19 lipca na Rynku w Krakowie.Bezpieczeństwo dzieci na drogach jest dla nas prywatnie bardzo ważne. Jako SOLANO Group przykładamy natomiast dużą wagę do zagadnienia bezpieczeństwa naszych pracowników, zarówno w miejscach ich pracy, jak i w ruchu drogowym. Dlatego bez wahania podjęliśmy decyzję o udziale w wyprawie „Maluchów”. Tym bardziej, że do Monte Cassino jedziemy w zacnym towarzystwie. Z przyjemnością pomożemy w zbieraniu środków na pomoc dzieciom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Zachęcamy do tego również naszych pracowników, klientów, kontrahentów oraz mieszkańców Góry Kalwarii, którą, mamy nadzieję, będziemy godnie reprezentować – mówi Aneta Sobczak, dyrektor zarządzająca i współwłaściciel Solano Group.

Zbiórka funduszy przez uczestników wyprawy będzie odbywała się za pośrednictwem serwisu „Zrzutka.pl”, a wpłat będzie można dokonywać zarówno w trakcie trwania rajdu, jak i po jego zakończeniu. Uczestnicy Wyprawy zostali podzieleni na 8 grup. Każda z nich ma oddzielną skarbonkę.  Zbiórkę grupy, w której uczestniczy załoga SOLANO Group z Góry Kalwarii, będzie można wesprzeć pod linkiem https://zrzutka.pl/wielkawyprawamaluchow/s/solanoWielka Wyprawa Maluchów dla Dzieci ma zwrócić uwagę na problem bezpieczeństwa na drodze. Ma uczyć młode pokolenia świadomego uczestnictwa w ruchu drogowym, a także pomagać dzieciom, które w wyniku wypadków potrzebują opieki zarówno pod kątem rehabilitacji, jak również terapii i wsparcia psychologicznego.
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (4)

Józef

Data: 5 lipca 2024, 14:04 "Bezpieczeństwo dzieci na drogach jest dla nas prywatnie bardzo ważne. "
W sprawie bezpieczeństwa : jaki przykład daje pani nauczycielka ,a zarazem radna i przewodnicząca rady gminy.
Po pasach, a nieraz w poprzek jezdni jeżdzi na przejażdżkę rowerem. Inny przykład dwaj byli milicjanci zapomnieli o przepisach, czasem myślę po co te kamery ?

yuio;/.

Data: 5 lipca 2024, 21:28 Zbierajcie póki Bodnar rozgrzany a cela obokksiędza jeszcze wolna !

neon zgaśnie ?

Data: 8 lipca 2024, 16:24 A jaki w tym przedsięwzięciu ma udział burmistrz radni i neon Góra Kalwaria ?

nsz

Data: 10 lipca 2024, 08:10 inicjatywa bardzo dobra.
mi najbardziej nie odpowiada obecność likwidatora sporej części polskiego przemysłu motoryzacyjnego, niejakiego zasady.
najlepszy przykład to likwidacja autosanu bo przeszkadzał niemieckiemu manowi.
ma facet tupet, żeby pokazywać się publicznie.