Mamy Mistrza Polski MFR Point Fighting

Dodano: 27 kwietnia 2022; Stanisław Nowicki w niedzielę 24 kwietnia 2022 roku stanął na samym szczycie podium śląskich Point Fighterów, zdobywając w zaciętym i widowiskowym finale kadetów kategorii 69 kg zasłużone złoto oraz tytuł Mistrza Polski MFR Point Fighting.

Nasz finałowy rywal to 2 lata starszy, bardzo szybki i mocno kopiący wychowanek śląskiego klubu Uczniowski Klub Sportowy "BUDO" Pawłowice. Pojedynek jak przystało na kadetów bardzo szybki, twardy i bardzo wyrównany. Dopiero druga runda pokazała klasę naszego Stanisława i przyniosła pewne zwycięstwo w całej kategorii walk przerywanych.Wraz ze swoim podopiecznym Stanisławem w rywalizacji uczestniczył trener kalwaryjskiego klubu Tang Soo Do Tomasz Nowicki, który tym razem  trzykrotnie znalazł się pośród najlepszych zawodników kategorii Weteran (+45l) odpowiednio w formułach rozbić, układów technicznych oraz układów free style z bronią.W śląskich zmaganiach rywalizowało 267 zawodników z Polski, Ukrainy, Czech, Słowacji a także Irlandii. W ciągu dwóch dni wywalczyliśmy trzy tytuły Mistrza Polski w tym 6 rankingowych medali odpowiednio:

Stanisław Nowicki
- 1 x złoto  Mistrz Polski MFR - Point Figting
- 1 x złoto  Mistrz Polski MFR - Hard Kata
- 1 x srebro Vice Mistrz Polski MFR - Breaking Style

Tomasz Nowicki
- 1 x złoto   Mistrz Polski MFR - Breaking Style
- 1 x srebro Vice Mistrz Polski MFR - Hard Kata
- 1 x brąz    Music Form Weapons

W kategorii Hard Kata (układy formalne tradycyjne) trener klubu TSD Tomasz Nowicki zmierzył się  w finale ze znakomitym zawodnikiem Tang Soo Do Janem Sykora z Czechosłowacji. Wielokrotnym mistrzem świata i czołowym zawodnikiem tej formuły. Po zakończonej rywalizacji otrzymał z jego rąk słowa uznania a nawet zaskoczenia werdyktem podyktowanym przez zespół sędziowski, który wskazał Jana jako zwycięsce kategorii Kata.

(inf. prasowa)
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (3)

Fight Club TSDGK

Data: 27 kwietnia 2022, 09:38 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Fight Club TSDGK

Data: 27 kwietnia 2022, 10:32 Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z finału konkurencji Point Fighting -69 Kg z udziałem naszego kalwaryjskiego wojownika Stanisława.

https://www.youtube.com/watch?v=utf4cXbYsiQ

Radi

Data: 9 maja 2022, 00:05 GRATULACJE! :)