Mieszkaniec Góry Kalwarii w kultowych Pamiętnikach z wakacji!

Dodano: 6 lutego 2024; GoraKalwaria.net Mieszkaniec Góry Kalwarii będzie jednym z bohaterów serialu paradokumentalnego Pamiętniki z wakacji. Jan Kowalczyk spędził trzy tygodnie na rajskiej Gran Canaria, gdzie kręcona była produkcja.


News will be here

Jak możemy przeczytać w sieci, "Pamiętniki z wakacji" to polski serial paradokumentalny emitowany na antenie telewizji Polsat od 8 października 2011 do 28 kwietnia 2013 oraz ponownie od 2 marca 2016 do 25 maja 2016. Opowiadał o problemach ludzi przebywających na urlopie na Wyspach Kanaryjskich. Zdobył dużą sympatię widzów za sprawą chociażby słynnego "mięsnego jeża".

Format po kilku latach przerwy wraca do polskiej telewizji. W jednym z odcinków zobaczymy mieszkańca Góry Kalwarii, Jana Kowalczyka, który podzielił się z nami swoimi wrażeniami z udziału w "Pamiętnikach z wakacji".

- Wrażenia? Piękny kraj i super warunki, w których było to nagrywane! Byłem pod wrażeniem: wspaniali ludzie i ciekawa historiai. Cieszę się, że wybrano mnie do historii, w której znajdowała się rodzina milionera. Mieliśmy naprawdę ciekawe sceny i każdy plan był wyjątkowy na swój sposób. Muszę przyznać, że nie jestem doświadczonym aktorem, ale staram się rozwijać, jak tylko mogę i odnoszę wrażenie, że dzięki tej produkcji zdobyłem dużo doświadczenia - opowiada nam Jan Kowalczyk.

Odcinek z udziałem mieszkańca Góry Kalwarii będzie można obejrzeć już w poniedziałek 4 marca na antenie TV4.

Jana Kowalczyka można śledzić na Instagramie - kowall777.


 
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (2)

beka

Data: 6 lutego 2024, 21:17 Super osiągniecie, teraz juz tylko love island i inne paradisy

haha

Data: 7 lutego 2024, 09:34 Nowe pokolenie polskich aktorów :)