Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Mikołaj będzie dumny z kalwaryjskiego wojownika

Dodano: 21 grudnia 2020; Przedświąteczny weekend klub sportowy CTSD spędził bardzo pracowicie. Nie tylko pod kątem związanym z aktywnością ale też na szlifowaniu techniki walki.

W sobotę gościnnie na warszawskim Ursynowie w klubie Ninja Academy ponad 20-stu kick- boxerów z całej Polski od godzin porannych do samego wieczora trenowało, walczyło a także zdobywało cenne doświadczenie pod okiem Wicemistrzyni Świata Emilii Szabłowskiej będącej jednocześnie trenerką kadry narodowej PZKB. Z ramienia naszego klubu udział w konsultacjach wziął nasz najbardziej utytułowany zawodnik Stanisław Nowicki.

Sesja sparingowa obfitowała w doskonałe akcje techniczne, szybkościowe, sparringi a także porady związane z naszym sportem.

W związku z nowymi obostrzeniami Covid -19 był to już ostatni dla naszego klubu w mijającym roku 2020r cykl turniejów, rywalizacji sportowych a także sesji konsultacyjnych tym razem w kick- boxerskiej formule Point Fighting.

Relacja: https://www.facebook.com/TsdGoraKalwaria

Fot. Tomaz Nowicki

(Tomasz Nowicki)

 

 


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (2)

Centrum TSD

Data: 21 grudnia 2020, 20:11 Zapraszamy na naszą stronę klubową facebook aby zobaczyć poczynania naszego zawodnika na konsultacjach technicznych kadry Polski PZKB.

Dorota

Data: 25 grudnia 2020, 22:05 Gratulacje i brawa!