Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Mleczko pszczele – uniwersalny lek teraz w Centrum Pszczelarskim Łukasiewicz

Dodano: 16 grudnia 2019; Miód to bez wątpienia jeden z najbardziej wartościowych produktów pochodzenia naturalnego, jakie możemy pozyskać. Dlatego też warto, aby należał do naszego codziennego jadłospisu, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy jesteśmy nieustannie narażeni na czynniki chorobotwórcze. Ważne jednak, aby spożywać produkt całkowicie naturalny, bez dodatku cukru i konserwantów.

Centrum Pszczelarskie „Łukasiewicz” to miejsce, w którym zakupisz wysokiej jakości wyroby z miodu. Wyjątkową pozycją w naszej ofercie jest mleczko pszczele. Dlaczego warto go spożywać? Ponieważ stanowi:

Bogate źródło witamin i minerałów
 
Mleczko pszczele to wyjątkowa wydzielina, która pozyskiwana jest ze ślinianek pszczół robotnic. Z wyrobów pszczelich stanowi zdecydowanie najbardziej bogate źródło witamin i minerałów. Spożywając mleczko pszczele, wzbogacamy swój organizm o witaminy z grup A, B, C, D, E, H, K i P, a także takie pierwiastki, jak miedź, wapń, fosfor, selen, potas i żelazo. To również istotne źródło aż ośmiu rodzajów aminokwasów, a także acetylocholiny, węglowodanów i pożytecznych kwasów tłuszczowych, w tym kwasu pantotenowego, mającego korzystny wpływ na skołatane nerwy. Spożywanie mleczka pszczelego przyczynia się więc do zaspokojenia przez nasz organizm praktycznie wszystkich najważniejszych składników odżywczych.
 
Lekarstwo na wiele chorób i schorzeń
 
Mleczko pszczele, dzięki bogactwu składników odżywczych, okaże się nieoceniony w walce z wieloma chorobami. Jego działanie zostało potwierdzone w leczeniu wielu układów naszego organizmu, w tym pokarmowego, krążeniowego i odpornościowego. Wspomaga także pracę nerek oraz skutecznie walczy z chorobami reumatoidalnymi. Ma również korzystny wpływ na kondycję skóry.
 
Produkt mający zastosowanie w kosmetyce

Dzięki pozytywnemu wpływowi na kondycję skóry mleczko pszczele znakomicie sprawdza się w zabiegach kosmetycznych. Posiada bowiem niebywałe wręcz właściwości bakteriobójcze i oczyszczające, dzięki którym realnie przyczynia się do redukcji zmarszczek i przebarwień, a także jej kompleksowego odżywienia. W ten sposób znacznie wpływa na opóźnienie procesu starzenia.
 
Mleczko pszczele, które zakupisz w Centrum Pszczelarskim „Łukasiewicz”, to fantastyczna propozycja dla osób, które szukają naturalnego lekarstwa na wiele chorób i schorzeń. Dzięki bogactwu w witaminy, mikro- i makrolementy a także kwasy tłuszczowe i aminokwasy, stanowi kompleksowy produkt, który znajduje zastosowanie nie tylko w medycynie, ale także kosmetyce. Zajrzyj na stronę internetową naszego sklepu i sprawdź bogatą ofertę. Gwarantujemy wysoką jakość produktów o całkowicie naturalnym pochodzeniu.