Niezwykły spot na Dzień Babci i Dzień Dziadka (VIDEO!)

Dodano: 21 stycznia 2022; Policjanci wraz z uczniami Zespołu Szkół Zawodowych im. Marszałka Franciszka Bielińskiego w Górze Kalwarii z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowali niezwykły spot.

Znajdziecie w nim szczere, płynące z serca życzenia. Obok nich pragniemy przypomnieć o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Oszuści wykorzystują każdą nadarzającą się okazję. Swoje działania dostosowują do aktualnie panujących wydarzeń. Nie pozwólcie, aby ktoś zakłócił wasze dzisiejsze święto, wykorzystał dobroć i serce pełne chęci pomocy drugiej osobie.

Apelujemy o zwrócenie szczególnej uwagi na oszustów, którzy podszywając się pod waszych wnuczków, będą próbowali wyłudzić pieniądze. Każdą podejrzaną próbę kontaktu natychmiast zgłoście na Policję wybierając numer 112.

asp. Magdalena Gąsowska/g.p

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (5)

Aha

Data: 21 stycznia 2022, 10:35 I nie boją się,że się zaraza? A pani policja bez maski? Jak to tak?

Ala

Data: 21 stycznia 2022, 11:10 Nudny ten spot.. i jeszcze mówią jakby mieli wybuchnąć śmiechem. Niezła zabawę im zrobiliście

Jarek

Data: 21 stycznia 2022, 12:34 Kim trzeba być w dzisiejszych czasach żeby być policjantem . Lub uczyć się na policjanta. Zero szacunku dla tych ludzi. Chociaż w ich przypadku słowo człowiek to za dużo .

Elo

Data: 22 stycznia 2022, 18:34 strażacy z OSP by to lepiej zagrali, sztukę reżyserii i aktorstwa mają dopracowaną do perfekcji...

wyborca

Data: 24 stycznia 2022, 18:14 Super pomysł! Brawo młodzież