Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Noc Spadających Gwiazd na zamku w Czersku

Dodano: 21 lipca 2021; 14 sierpnia zapraszamy na wspólne oglądanie spadających gwiazd w niezwykłej scenerii czerskiego zamku. Jak co roku będą nam towarzyszyły liczne atrakcje. Tym razem motywem przewodnim będą „Gwiezdne Wojny”.

 

Wieczorem dziedziniec zamkowy zapełni się stanowiskami edukacyjnymi, przy których będzie można skonstruować i wysłać w kosmos własną minirakietę, zbudować spektroskop – urządzenie do obserwacji widma światła, poznać działanie zegara astronomicznego i wziąć udział w szalonych eksperymentach naukowych. Zwolennicy pozycji leżącej mogą skorzystać ze strefy astrochillout, a najmłodsi ozdobić dłonie świecącymi malunkami i wspólnie stworzyć kosmiczny obraz.
Na dziedzińcu spotkać będzie można bohaterów Gwiezdnej Sagi w replikach proimperialnych kostiumów. Członkowie Polish Garrison*, bo o nich tu mowa, prezentować będą ciekawostki o Star Wars, zagrają z nami w sabbaca czy gwiezdnowojennego pokera. Zachęcamy Was do stworzenia własnych kostiumów – za najlepsze przebranie czekają nagrody**
* Polish Garrison jest częścią międzynarodowej organizacji – Legion 501st, zrzeszającej niemal 14 tys. fanów Star Wars z ponad 60 krajów. Celem 501 Legionu jest szerzenie wiedzy o Star Wars poprzez uczestnictwo w imprezach im poświęconym i promowanie profesjonalnych kostiumów postaci związanych z Galaktycznym Imperium (głównie szturmowców i personelu militarnego, ale także łowców nagród czy Lordów Sith). Honorowym członkiem Legionu 501st jest m.in.: George Lucas.

14 sierpnia, godz. 18.00
Zamek Książąt Mazowieckich w Czersku
Bilety 20 zł


(Inf. prasowa)

 
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (3)

ciekawy

Data: 21 lipca 2021, 20:46 A kiełbasę znaleźli ?

Max

Data: 23 lipca 2021, 09:11 Będą musieli kupić świeżą

Monika bartys

Data: 7 sierpnia 2021, 16:56 20 PLN ? coraz droższy ten zamek
mieszkancy GK powi nni mieć wstep za darmo na codzien