Nowa Hydrofornia – nowe miejsce na Twój biznes w Górze Kalwarii

Dodano: 14 czerwca 2023; Materiał promocyjny Lokale w nowoczesnym budynku handlowo-biurowym przy ul. Saperów i por. J. Białka czekają na najemców.


News will be here

Dwukondygnacyjny budynek handlowo-biurowy o powierzchni 1100 m2 powstał w miejscu dawnej hydrofornii na terenie byłych koszar.

Położony jest dokładnie przy zbiegu ulicy Saperów i por. J. Białka. To zaledwie kilka minut spacerem od ścisłego centrum Góry Kalwarii. Budynek przyciąga nowoczesną architekturą, ale jednocześnie dobrze komponuje się z otoczeniem. W pobliżu znajdują się uczęszczane przez mieszkańców: ośrodek zdrowia, hala sportowa oraz ośrodek kultury.  W budynku do wynajęcia są obecnie cztery przestronne lokale.

Na parterze:
- 105 m2 z przeznaczeniem pod lokal biurowy
- 309 m2 z przeznaczeniem pod lokal handlowy lub handlowo - biurowy
- 130 m2 z przeznaczeniem pod lokal handlowy lub handlowo - biurowy a z uwagi na sąsiedztwo przychodni pod aptekę

Natomiast na piętrze 550 m2 z przeznaczeniem pod lokal biurowy.Co ważne, istnieje możliwość łączenia oraz dzielenia lokali.

Budynek jest wyposażony w instalacje: elektryczną (w tym podliczniki dla każdego najemcy), wodno - kanalizacyjną, wentylację mechaniczną, klimatyzację, ogrzewanie pompami ciepła, teletechniczną.Obiekt będzie wyposażony w windę oraz posiada szyby oszczędzające ciepło oraz zatrzymujące część promieni słonecznych, dzięki temu jest niezwykle oszczędny energetycznie. Obok budynku znajduje się 14 miejsc parkingowych przeznaczonych dla najemców.Cena najmu jest uzależniona od położenia lokalu i kształtuje się w przedziale od 53 do 65 zł za m2.

Nowa Hydrofornia zaprasza do współpracy!
Telefon: 666-666-606
E-mail: marek@litwiniec.pl