Obóz przetrwania - spektakl komediowy już 21 kwietnia w Górze Kalwarii

Dodano: 9 kwietnia 2024; Materiał promocyjny Już w niedzielę 21 kwietnia o godz. 20:00 w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii będzie można obejrzeć spektakl komediowy Obóz przetrwania.


News will be here

Odkryj emocjonujący spektakl "Obóz Przetrwania" stworzony przez twórców spektaklu "Żona do adopcji"!

Świat sknerowatego księgowego Ludwika, jego przyjaciół - Waldka i Mariusza, oraz uwodzicielskiej Moniki, połączony jest w rewolucyjnej produkcji teatralnej, która wciągnie Cię w ekscytujący wir przygody!

Ludwik i jego przyjaciele nie poddają się, mimo że diagnoza brzmi jak wyrok śmierci. Postanawiają wykorzystać każdy moment życia, zmierzyć się z niebezpieczeństwami na poligonie i w lesie, odkrywając wewnętrzne pokłady siły. Wkracza Monika, atrakcyjna "generałowa", która doda emocji i wyzwań. Czy rywalizacja zastąpi współpracę? Czy kłótnie przeważą nad kumpelską zgodą? Przyjaciele muszą nauczyć się działać razem, by przetrwać i odnaleźć sens w przyjaźni. Niezapomniana obsada, w tym Magda Wróbel , Marek Pituch, Jakub Wons i Michał Rolnicki, gwarantuje wrażenia na długo.

Reżyserem tego wyjątkowego spektaklu jest Jakub Ehrlich, który zapewnia pełne emocji sceny i zaskakujące zwroty akcji.

Doprawione muzyką Szymona Suchonia, to widowisko przeniesie Cię w wir intensywnych doznań i przybliży sens prawdziwej przyjaźni. Nie przegap okazji, aby być częścią tego spektakularnego doświadczenia! Bilety dostępne już teraz, więc zarezerwuj swoje miejsce na "Obozie Przetrwania" i pozwól się porwać tej niezwykłej podróży!

Występują:
Magda Wróbel, Marek Pituch, Jakub Wons i Michał Rolnicki
Reżyseria: Jakub Ehrlich
Muzyka: Szymon Suchoń

Obóz przetrwania – spektakl komediowy
21.04.2024 r. godz. 20:00
Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii
ul. por. J. Białka 9, 05-530 Góra Kalwaria

Bilety online: https://biletyna.pl/event/view/id/347073 oraz https://www.kupbilecik.pl/imprezy/104059/G%C3%B3ra+Kalwaria/Ob%C3%B3z+przetrwania/