Od poniedziałku ćwiczenia wojsk NATO. Apel do mieszkańców

Dodano: 10 lutego 2024; Informacja prasowa Od 12 lutego 2024 r., na drogach niemal całego kraju, będzie odbywał się ruch kolumn pojazdów wojskowych w związku z cyklicznymi ćwiczeniami wojskowymi pod kryptonimem STEADFAST DEFENDER-24 i DRAGON-24, które odbędą się zgodnie z tegorocznym planem szkolenia Sił Zbrojnych RP.


News will be here

 W ramach tych ćwiczeń, od połowy lutego do końca maja, na autostradach, drogach ekspresowych oraz drogach krajowych w Polsce będzie widoczny wzmożony ruch pojazdów wojskowych, ale będzie on skoordynowany w taki sposób, aby w jak najmniejszym stopniu powodował utrudnienia w ruchu.

Zwracamy się z apelem do wszystkich – chrońmy dane, nie publikujmy informacji i zdjęć obrazujących ruchy wojsk i ich lokalizację, dat i godzin przejazdów kolumn wojskowych oraz danych dotyczących wylotów i lądowań wojskowych statków powietrznych!

STEADFAST DEFENDER-24 i DRAGON-24 są ćwiczeniami o charakterze defensywnym i nie są skierowane przeciwko jakiemukolwiek państwu.
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

nikos

Data: 15 lutego 2024, 21:49 Spoko. Przemieszczać się będą zapewne zaledwie dwa czołgi, które nam zostały z tej całości ,która pojechała za Bug...