Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Oferty sal konferencyjnych w województwie mazowieckim

Dodano: 27 marca 2019; Sale konferencyjne to idealne miejsce dla spotkań w gronie najbliższych pracowników oraz organizacji spotkań biznesowych. Ten artykuł podpowie gdzie najlepiej zorganizować takie spotkania w województwie mazowieckim oraz jakie inne atrakcje mogą być zorganizowane w czasie takiego pobytu.

1. Airport Hotel Okęcie

2. Hotel Pałac Alexandrium

3. Hotel Park Kajetany
 
Airport Hotel Okęcie
 
Pierwszym hotelem wartym uwagi jest niewątpliwie czterogwiazdkowy Airport Hotel Okęcie, który jest położony w Warszawie, zaledwie 1 kilometr od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina oraz około 5 kilometrów od centrum Warszawy. Airport Hotel Okęcie jest nowoczesnym hotelem, w którym goście znajdą 263 pokojów o wysokim standardzie. Co więcej, hotel posiada 17 klimatyzowanych sal konferencyjnych, które są wyposażone w sprzęt niezbędny na każdym spotkaniu biznesowym, np. rzutnik, ekran oraz flipchart. Dodatkowo istnieje możliwość indywidualnego dobrania sprzętu na daną konferencję.
 
Hotel Pałac Alexandrium
 
Hotel Pałac Alexandrium jest odpowiednim miejscem dla każdego, kto oczekuje odrobinę luksusu podczas standardowego pobytu, jak i w trakcie trwania spotkań biznesowych. Ten czterogwiazdkowy hotel jest położony w miejscowości Krubki-Górki w województwie mazowieckim, zaledwie 13 kilometrów od Warszawy. Największymi zaletami hotelu są jego otoczenie – obiekt hotelowy jest położony w parku, gdzie można liczyć na spokój oraz ciszę, jak i wysoki standard. Hotel organizuje liczne spotkania biznesowe w czterech salach konferencyjnych, które mogę pomieścić około tysiąca uczestników. Każde http://www.salekonferencyjne.pl/ są wyposażane indywidualnie, w zależności od potrzeb organizatorów.
 
Hotel Park Kajetany
 
Kolejnym miejscem wartym uwagi podczas wyboru hotelu wraz z salami konferencyjnymi jest Hotel Park Kajetany zlokalizowany w Nadarzynie, 17 kilometrów od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina oraz około 20 kilometrów od centrum Warszawy. Hotel oferuje mnóstwo atrakcji dla swoich gości, takie jak grę w siatkówka, kręgle oraz jazdy konnej. Dla klientów biznesowych są przygotowane trzy sale konferencyjne o różnej powierzchni, które można połączyć w jedną jeśli istnieje taka potrzeba. Każda sala jest klimatyzowana i wyposażona w najpotrzebniejszy sprzęt.
 
Spotkania biznesowe nie muszą być organizowane w siedzibie biura. Kontrahenci jak i pracownicy na pewno docenią konferencje wyjazdowe na których jest możliwość omówienia szczegółów umowy, jak i integracji uczestników.