Oliwia Komosa w finale konkursu Miss Województwa Mazowieckiego

Dodano: 23 marca 2023; 20-letnia Oliwia Komosa z Góry Kalwarii zakwalifikowała się do finału tegorocznej edycji konkursu Miss Województwa Mazowieckiego / Miss m. st. Warszawy.


News will be here

16. marca w SCENA RELAX odbył się półfinał tegorocznej edycji Miss Woj. Mazowieckiego / m. st. Warszawy 2023. Do finału awansowało 80 pań, wśród nich mieszkanka Góry Kalwarii, 20-letnia Oliwia Komosa.

Jak czytamy na stronie organizatora, Konkurs Miss Województwa Mazowieckiego jest wydarzeniem, którego zadaniem jest wniesienie świeżości i nowej jakości w wizerunek lokalnych konkursów piękności. Wybory te pełnią funkcję pełnoprawnych eliminacji do najbardziej prestiżowego ogólnopolskiego Konkursu Piękna Polska Miss.

Wybory są promocją województwa mazowieckiego i Warszawy. Kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki Mazowsza dbają także o wizerunek i promocję firm partnerskich. Konkurs wieńczy gala finałowa, na której zostanie wybrana najpiękniejsza mieszkanka Mazowsza oraz m.st. Warszawa. Udział w konkursie pozwala na spełnienie marzeń. Dla wielu dziewcząt jest szansą na zrealizowanie swoich ambicji, życiowych planów, a także początkiem kariery w świecie reklamy czy modelingu.

Fot. facebook.com/MissMazowszaOfficial