Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Oprogramowanie WAPRO ERP – dlaczego warto je wdrożyć?

Dodano: 18 lipca 2019; Przedsiębiorcy mogą korzystać z różnych programów wspierających ich działalność. Wśród nich znajduje się także WAPRO ERP.

Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu każda firma może działać jeszcze efektywniej. W użyciu znajduje się także szeroka gama programów przeznaczonych dla sektora MŚP – małych i średnich przedsiębiorstw. Jednym z nich jest oprogramowanie WAPRO ERP dostarczane przez Asseco Business Solutions S.A. Jakie są głównie zalety wynikające z jego wdrożenia?

 

WAPRO ERP – oprogramowanie dedykowane dla sektora MŚP

Firmy działające w sektorze MŚP mają często bardzo dużo trudności z doborem najlepszego oprogramowania. Chociaż asortyment programów dla biznesu na rynku jest bardzo szeroki, to jednak dopasowanie tego optymalnego może być dużym wyzwaniem.

Odpowiednie oprogramowanie dla mniejszych i średnich firm powinno wspierać ich efektywność pracy, konkurencyjność, a także rozwój. Powinno być także elastyczne, aby dawać możliwość rozbudowy, gdy firma także będzie chciała się powiększyć i poszerzyć swój profil działalności.

Programy wchodzące w skład systemu WAPRO mogą wpisać się w wszystkie potrzeby firm – niezależnie od ich branży.

WAPRO ERP to system informatyczny, który bazuje na najnowszych rozwiązaniach dla biznesu, aby każda korzystająca z niego firma mogła stać się jeszcze bardziej nowoczesna, skuteczna, a także mobilna.

System WAPRO ERP wspiera swoich użytkowników w różnych obszarach m.in.:

 • sprzedaż
 • prowadzenie magazynu
 • finanse i księgowość
 • kadry

WAPRO ERP ma budowę modułową – jego poszczególne moduły, na przykład WAPRO Mag do obsługi sprzedaży i magazynu czy systemy finansowo-księgowe WAPRO Fakir, współpracują ze sobą, aby zarządzać firmą jeszcze efektywniej.

Najważniejsze zalety wdrożenia oprogramowania WAPRO ERP:

 • najskuteczniejsze korzystanie z zasobów przedsiębiorstwa
 • zmniejszenie wydatków związanych z zarządzaniem dzięki automatyzacji pracy
 • wsparcie dla dokładnego planowania i bieżącej kontroli stanu finansów w przedsiębiorstwie
 • podniesienie jakości obsługi klienta
 • podejmowanie trafniejszych decyzji biznesowych
 • poprawa kontaktów wewnętrznych i zewnętrznych firmy
 • pomoc przy wchodzeniu firmy na nowe rynki
 • dostęp do innowacyjnych technologii mobilnych
 • wsparcie dla początkujących firm
 • przystępne koszty zakupu i wdrożenia oprogramowania
 • dopasowanie także do niestandardowych potrzeb klientów

 

Te wszystkie zalety powodują, że oprogramowanie WAPRO ERP jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań ERP dla sektora MŚP na polskim rynku!

 

Jak wybrać najlepsze oprogramowanie WAPRO ERP?

Firma Asseco Business Solutions S.A. oferująca oprogramowanie WAPRO prezentuje szeroką gamę modułów wchodzących w skład systemu. Są one dostępne również w wygodnych liniach produktowych dostosowanych do firm różnej wielkości. Wówczas różnią się one pomiędzy sobą rodzajami modułów i ich funkcjonalnością.

Dla mikro i małych firm skierowany jest pakiet WAPRO START, który następnie, wraz z postępem rozwoju firmy, można przekształcić w bogatszą linię BIZNES albo najbardziej rozbudowaną linię PRESTIŻ.

Dostępne są także specjalne linie MOBILE dla pracowników terenowych oraz ON-LINE obejmujące oprogramowanie w chmurze.

Dobór wariantu dopasowanego do potrzeb firmy jest podstawą, ale dzięki modułowości i elastyczności systemu WAPRO ERP firma zawsze może dokonać niezbędnych zmian, gdy pojawi się taka potrzeba.

 

Wdrożenie WAPRO ERP z IT Center

Wdrożenie systemu WARPO warto powierzyć fachowcom, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i przygotowanie do przeprowadzenia całościowego wdrożenia oprogramowania zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów.

Kompleksową pomoc w tym właśnie zakresie może zaoferować firma IT Center z Warszawy, która skupia się na świadczeniu usług informatycznych dla biznesu.

Firma IT Center wdraża różne produkty wchodzące w skład systemu WAPRO, w tym system sprzedaży i magazynu WAPRO Mag oraz systemy finansowo-księgowe. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę wdrożeń systemów informatycznych, a także specjalizuje się w świadczeniu innego rodzaju usług IT – obsługą informatyczną firm, tworzeniem infrastruktury systemowej, integracją systemów i rozwiązań IT, tworzeniem dedykowanego oprogramowania.