Orzeł Baniocha wycofuje się z rozgrywek IV ligi!

Dodano: 1 lutego 2023; Zarząd klubu z Baniochy poinformował o wycofaniu drużyny z rozgrywek forBET IV ligi mazowieckiej w rundzie wiosennej.


News will be here

Jak czytamy w wydanym w środę stanowisku, "mając na uwadze dobro organizacji jaką jest Klub Sportowy Orzeł Baniocha, zarząd klubu podjął trudną, ale konieczną decyzję o wycofaniu Naszej Drużyny z udziału w forBET IV lidze mazowieckiej w rundzie wiosennej".

- Biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności doszliśmy do wspólnego wniosku, że dalsze utrzymanie zespołu w tak wysokiej klasie rozgrywkowej jest, na dzień dzisiejszy, poza możliwościami klubu. Trudna sytuacja finansowa, jaka w ostatnim okresie dotyka wiele organizacji sportowych, na różnych szczeblach rozgrywek, utwierdza nas w przekonaniu, że jest to decyzja słuszna, dająca nam szansę na zrównoważony rozwój wszystkich płaszczyzn w jakich funkcjonuje klub - wyjaśniono.

Po pierwszej części sezonu drużyna prowadzona przez trenera Bartosza Kobzę plasuje się na wysokim, piątym miejscu w tabeli forBET IV ligi mazowieckiej.

Przypomnijmy, iż na początku grudnia ubiegłego roku, dymisję z funkcji prezesa Orła Baniocha złożył Maciej Dybowski. - Przyczyną rezygnacji są kwestie osobiste - głosił oficjalny komunikat klubu.

(mat)

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (8)

Korona GK

Data: 1 lutego 2023, 11:24 Łahahaha bardzo dobrze ;D

Uop

Data: 1 lutego 2023, 13:04 Trzeba mierzyć siły na zamiary i z głową to robić

Zarząd MKS Korona

Data: 1 lutego 2023, 14:15 Korona Gk podpisz się swoim imieniem i nazwiskiem a nie ukrywasz się pod nazwą klubu.
Jako zarząd Korony bardzo współczujemy takiej decyzji i wierzymy ze Orzeł szybko wroci na właściwe tory.
Powodzenia 💪

Diablq (LGK)

Data: 1 lutego 2023, 18:00 Wielka szkoda. Pozdrowienia dla ORŁA

Er.

Data: 1 lutego 2023, 18:11 Niestety tak zazwyczaj kończą się przygody klubów które nie mają solidnych podstaw a są jedynie fanaberią bogatego sponsora.

Łukasz Baran

Data: 1 lutego 2023, 20:12 Orzeł to nie tylko 4 liga, ale również zespół w A klasie , roczniki młodzieżowe, kibice oraz cała społeczność. Zapewniam Was wszystkich, że klub ma się dobrze i wycofanie zespołu z rozgrywek tego nie zmienia. Pracujemy dalej na chwałę Orzełka. Zarządowi Korony dziękujemy za wsparcie :)

kibic

Data: 9 lutego 2023, 09:51 Szkoda tylko ze takie sytuacje sa w klubach ktore wspiera finansowo gmina. Szkoda tych pieniedzy bo mozna postawic na innych ktorzy twardo stoja na ziemi a nie marnuja zasaobow takze pienieznych. Tak zwany pies ogrodnika.. sam nie wezmie i nikomu nie da- tutaj akurat zmarnuje . Ale co sie dziwic jak naasze kluby to napompowany balon na miekkich nogach. Latwo cos osiagnac na chwile. Urzymac jest sztuka . Wtedy widac kto jest cos wart.

Legionowo

Data: 6 marca 2023, 05:25 Fajnie było zdalnie śledzić poczynania rodzimego Orzełka. W czasach trampkarzy nie było na nas mocnych w powiecie. Po latach zajrzałem, co tam się dzieje w klubie i byłem zaskoczony, że czołówka okręgówki, potem 4 liga. Szkoda drużyny, kibiców, bo serducho do piłki było, a jak zwykle chodzi o pieniądze.