Ostatnie w tym sezonie kino plenerowe na zamku w Czersku

Dodano: 28 września 2023; Informacja prasowa / Fot. Citrogroupe Varsovie W sobotę 30 września zapraszamy na ostatnie w tym sezonie kino plenerowe na zamku w Czersku. W programie film Tajemnice Raoula Taburina.


News will be here

Góra Kalwaria oraz zamek w Czersku mają zaszczyt i przyjemność być częścią pierwszej edycji wydarzenia Citrogroupe i Przyjaciele On Tour #1.0.

To turystyczny rajd miłośników samochodów marki Citroen, który rozpocznie się w sobotę, 30 września w Warszawie, skąd zabytkowe auta przejadą do Góry Kalwarii i Czerska. Wypatrujcie ich na ulicach Góry Kalwarii już od godz. 14.00.

W Czersku, w średniowiecznej scenerii rajd zakończy się pokazem filmu pt: „Tajemnice Raoula Taburina” Pierra Godeau. Ten francuski film familijny to zabawna, ciepła i poetycka adaptacja książki Jeana-Jacquesa Sempégo – twórcy „Mikołajka”. Opowiada uroczą historię o przyjaźni, miłości i zaufaniu oraz o tym jak nasze niedoskonałości mogą być naszym przekleństwem, ale i siłą. Raoul Taburin (w roli głównej Benoît Poelvoorde, znany z filmów „Zupełnie Nowy Testament” i „Nic do oclenia”) jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie naprawy rowerów. Jego wyostrzony słuch wyłapuje wszystkie podejrzane piski, dzięki czemu może bez problemu naprawić każdą usterkę. Jednak Raoul ma jedną tajemnicę, która prześladuje go na każdym kroku. Pojawienie się w miasteczku fotografa, który chce uwiecznić na zdjęciu także mistrza napraw na jego rowerze, sprawi, że Raoul będzie musiał stawić czoła swoim lękom i ograniczeniom. W sposobie przedstawienia francuskiego, górskiego miasteczka, gdzie rower jest królem, miesza się nostalgia i fantazja. To film przepełniony optymizmem, lekkim humorem, który jest doskonałą propozycją dla całej rodziny.

Bilety na film w cenie 10zł dostępne w kasie zamkowej w dniu wydarzenia od godz. 18.30 lub online na biletyna.pl (https:https://biletyna.pl/film/Pokaz-filmu-Tajemnice-Raoula-Taburina-na-Zamku-w-Czersku#bilety). Wejście z tymi biletami na zamek od godz. 18.30.

Natomiast posiadacze dziennych biletów na zamek (18 i 13 zł), pokaz filmu maja już w cenie biletu.

Co: Pokaz filmu „Tajemnice Raoula Taburina”
Miejsce: Zamek Książąt Mazowieckich w Czersku
Kiedy: 30.09.2023

Organizatorem wydarzenia jest Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii.

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!