Oto najpopularniejsze imiona nadawane dzieciom w Górze Kalwarii 2025
Dodano: 17 stycznia 2026; Źródło: UMiG w Górze Kalwarii Ignacy i Nikodem dla chłopców oraz Helena i Michalina dla dziewczynek - to imiona, które rodzice z gminy Góra Kalwaria najchętniej nadawali noworodkom w 2025 roku.
Ignasiów i Nikosiów przybyło po sześciu, Helenek i Michalinek po pięć. W dalszej kolejności chłopcom nadawano imiona: Jan (5), Maksymilian, Aleksander, Stanisław, Wojciech - (po 4). Jeśli chodzi o dziewczynki: Laura, Maja, Marcelina - każde z tych imion nadano 4 dzieciom; Felicji i Zuzann przybyło po trzy.
W ubiegłym roku w naszej gminie urodziło się 180 dzieci.
Źródło zdjęcia: Depositphotos
Dodaj swój komentarz



Najnowsze artykuły
- Festiwal Wody i jubileusz 20-lecia ZGK w Górze Kalwarii
- Dlaczego po weekendzie albo urlopie nadal czujemy zmęczenie?
- Na dwóch kółkach z dwoma promilami po Pijarskiej
- Jak wybrać najlepsze studio tatuażu w Warszawie
- Wzmożony ruch wojsk – spokojnie, to ćwiczenia!
- Wianki na Urzeczu 2026 - Urzeckie sploty
- Srebro i brąz dla zawodników FC Centrum Tang Soo Do
- Uczniowie Szkoły Podstawowej w Baniosze odwiedzili piaseczyńskich policjantów
- Policjantka odwiedziła przedszkolaki z gminy Góra Kalwaria
- Jakie elementy najczęściej obejmują szkolenia transportowe?
Ostatnio na forum
Na dwóch kółkach z dwoma promilami po Pijarskiej
***: Brawo panowie. Tylko szybkość i zdecydowanie przynosi efekty.
Na dwóch kółkach z dwoma promilami po PijarskiejX: Jaka to Pijarska
Gorąco wokół przebiegu Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej przez Górę Kalwariędo Pana Rajmunda: Typowe stwierdzenie kogoś kto chce pomyślał sobie "zostanę politykiem"....
"Nie możemy wyjść z posesji". Mieszkanka chce ograniczenia tonażowegoXyz: Ale ta pani sama nie zgodziła się, aby robić koło niej asfalt. Myślała,...
Gorąco wokół przebiegu Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej przez Górę KalwarięRajmund Wiśniewski: Do 'do Pana Rajmunda' nie odbiegaj proszę od tematu




Ostatnio dodane ogłoszenia
Jerzy
Przepraszam, błąd -UE dostarczy nam uczniów i szkół nie trzeba będzie zamykać,
mieszkanka
a co do tego ma Unia? W końcu to ile mamy dzieci zależy tylko od nas.
misiek
a co ma UE do imion?
mieszkanka
a to Unia teraz dzieci w Polsce robi, tzn. rodzi? skoro jest coraz mniej dzieci to może będzie kiedyś potrzeba zamykania części szkół. Niestety, starzejemy się jako społeczeństwo i za jakiś czas albo będziemy pracowali do 75 albo będziemy prosić obcokrajowców, żeby przyjeżdżali i pracowali na nasze emerytury
Krzysiek
maniek
Jerzy
Drugie zdanie mojego wpisu miało być , mam nadzieję jedynie zjadliwą ironią, ale może rozwinę.
UE pracuje od dłuższego czasu nad przysłaniem nam obcokrajowców z poza UE. Nie liczyłbym na obcokrajowców w kwestii ich pracy wyłącznie na nasze emerytury. Oni wcześniej , czy później będą dbać wyłącznie o swoje potrzeby. Za to wezmą się intensywnie za robienie dzieci i UE pośrednio wpłynie na imiona dzieci w naszych szkołach.
mieszkanka
Ty chyba strasznie nie lubisz UE i najchętniej byś z niej wyszedł?
to my sami decydujemy, czy mamy dzieci, czy nie i żadne 500 ani 800+ nie działa i ciężko będzie zachęcić do rodzenia dzieci, skoro w porównaniu z latami 70 - 80 kiedy była bida że aż strach, a rodziło się dużo dzieci, dzisiaj jest dużo, dużo lepiej i na wiele rzeczy nas stać, ale chcemy żyć wygodnie.