Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

PAULA ROMA - mocny debiut w czasach pandemii

Dodano: 8 czerwca 2020; PAULA ROMA to debiutująca wokalistka, autorka tekstów oraz kompozytorka o mocnym charyzmatycznym głosie i kobiecym wdzięku. Te cechy idealnie odzwierciedla zaskakujący pierwszy singiel niedopowiedzenia. Ostateczne brzmieniem utworu (mastering) zdecydowała się powierzyć jednemu z najlepszych w swoim fachu - Whitfield Mastering London(zajmujące się ostatecznym brzmieniem płyt takich artystów jak np: Bruno Mars, Sade czy Michael Jackson)

Wiele słów zostało jeszcze (nie)wypowiedzianych...

Niedopowiedzenia to rozmyślania sentymentalnej, lecz twardo stąpającej po ziemi kobiety. Historia ubrana w gitarowe dźwięki jest przepełniona nieporozumieniami oraz niedopowiedzeniami, które wytwarzają wokół warstwy lirycznej tajemniczą aurę.

"Niedopowiedzenia" to krótka historia rozliczania się z poprzednim wielkim uczuciem i tym samym szukania głębokiego i niczym nie naruszonego wewnętrznego Zen (spokoju).

Sekret, którego nie wyjawi żadna historia. 

- Dla każdego z Nas przychodzi taki czas w życiu, że jesteśmy wewnętrznie pogodzeni z pewną stratą, potrafimy wybaczyć, zapomnieć i zacząć nowe życie. - mówi Paula Roma. 

 - Wiele słów w poprzedniej wieloletniej relacji mogło zostać "niedopowiedzianych" skąd tytułowe "niedopowiedzenia". 

Sam tytuł utworu jest wielowymiarowy, zabawa słowem ukazuje również  "niedopowiedzenia" jako sekret, którego nie można (jeszcze) w tej historii wyjawić. - dodaje wokalistka. 

PAULA ROMA prezentując swój singiel zaprasza Nas do świata niedopowiedzeń, gdzie stylistycznie romansują ze sobą nonszalancja z paryską elegancją. Nad produkcją muzyczną utworu artystka pracowała z producentem Mateuszem Krautwurstem, a całokształt wizualny wykreowany został przez THE DREAMSSTUDDodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (2)

wyborca

Data: 14 czerwca 2020, 12:06 Jestem wielbicielem głosu Pauliny, byłem na koncercie. Nowy dobrze zaśpiewany, ciekawie zaaranżowany utwór w interesującym klimacie. Brawo! Czekam na kolejny koncert!

:)

Data: 18 czerwca 2020, 11:48 Brawo Paula! Szkoda tylko, że lokalna \"kultura\" nie potrafi promować swoich mieszkanców.