Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Piaseczyńscy policjanci poszukują zaginionego 25-latka

Dodano: 16 sierpnia 2021; Krzysztof Steć ostatni raz widziany był w dniu 15 sierpnia 2021 roku. Do chwili obecnej nie powrócił do domu jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Wczoraj w godzinach wieczornych mężczyzna wyszedł ze swojego domu w Chojnowie. Zaginiony Krzysztof Steć jest dobrze zbudowany, ma 180 cm wzrostu, krótko ostrzyżone włosy, na szyi widoczna blizna, tatuaż na plecach oraz ramionach.

W dniu zaginięcia ubrany był w czerwoną koszulkę z białym emblematem na lewej piersi, ciemne krótkie spodenki, buty sportowe koloru szarego. Może posiadać przy sobie torbę sportową koloru żółto - czarnego.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu mężczyzny bądź posiadające wiedzę na temat jego aktualnego miejsca pobytu proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie pod numerem 47-72-45-213 lub z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju.

asp. Magdalena Gąsowska/mg
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

Aha

Data: 16 sierpnia 2021, 22:48 Pewnie znajdą już po fakcie jak ostatniego pana co zaginął .. ta policja to tylko maltretować obywateli potrafi