Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Pierwsza pożyczka za darmo w reklamie telewizyjnej ViaSms.pl

Dodano: 30 stycznia 2020; „Pożyczka za darmo na co tylko potrzebujesz” to hasło przewodnie kampanii telewizyjnej realizowanej przez innowacyjną instytucję pożyczkową ViaSms.pl. Pożyczkodawca zachęca wszystkich nowych klientów do skorzystania z całkowicie darmowej pożyczki przez internet. Konsumenci, którzy zdecydują się na zaciągnięcie promocyjnej pożyczki zaoszczędzą na wszystkich kosztach związanych z przyznanym wsparciem finansowym. Pierwsza pożyczka z RRSO równym 0% udzielana jest bez żadnych opłat w postaci prowizji, oprocentowania czy odsetek. Jeżeli nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z oferty ViaSms to mamy okazję otrzymać dodatkową gotówkę na dowolny cel w wysokości nawet 1500 złotych i oddać dokładnie tyle samo w ciągu 30 dni.

Darmowa pierwsza pożyczka w ViaSms.pl

Obecna na polskim rynku od 8 lat i ciesząca się nieustannym zaufaniem klientów firma pożyczkowa ViaSms.pl reklamuje szybką pożyczkę za darmo dostępną w kanale online. Pożyczkodawca należący do międzynarodowej grupy ViaSms Group obecnej w 7 krajach europejskich zdecydował się wyemitować spoty telewizyjne zachęcające konsumentów do skorzystania z błyskawicznego finansowania przez internet pozbawionego jakichkolwiek kosztów. Reklama podkreśla zalety pożyczki pozabankowej, która jest szybka, łatwa w otrzymaniu i zaciągana przede wszystkim na dowolnie wybrany cel. Bezpieczna pożyczka online w wysokości 1500 złotych, która nie obciąża nas żadnymi opłatami dostępna jest na serwisie internetowym www.viasms.pl. Sięgając po pożyczkę za darmo zapewniamy sobie możliwość swobodnego korzystania z dodatkowych środków finansowych przez 30 dni. Dokonując terminowej spłaty promocyjnej pożyczki zwracamy tyle, ile pożyczyliśmy. W ten prosty sposób oszczędzamy na odsetkach, które wiązałyby się z zaciągnięciem tradycyjnego kredytu gotówkowego. Przywilej jakim jest możliwość skorzystania z nieoprocentowanej gotówki skierowany został do nowych klientów, którzy mogą dzięki temu wypróbować wygodne i nowoczesne rozwiązania pożyczkowe oferowane przez ViaSms. Darmowa pierwsza pożyczka przyznawana jest konsumentom pod warunkiem spełnienia podstawowych wymagań pożyczkobiorcy w zakresie zdolności oraz wiarygodności kredytowej.

Pożyczka za darmo na dowolny cel

Reklama pożyczki za darmo w swym przekazie ma dotrzeć i pobudzić indywidualne potrzeby konsumentów wywodzących się z różnych grup wiekowych. Firma pożyczkowa zapewnia, że oferowane przez nią wsparcie gotówkowe za 0 złotych może pomóc klientom w szybkiej realizacji ich własnych celów konsumpcyjnych. Darmowa pożyczka posłuży osobom młodym w zakupie roweru, laptopa, smartfonu, sportowych butów, aparatu fotograficznego czy biletów lotniczych. Nieco starsi konsumenci mogą zaciągnąć pożyczkę za darmo na zakup sprzętu rtv lub agd do swojego gospodarstwa domowego, nowych mebli, wyposażenia łazienki czy nabyć ekspres do kawy. Instytucja pożyczkowa chce w ten sposób uświadomić potencjalnych klientów, że gotowa jest łatwo i szybko pożyczać pieniądze na sfinansowane najróżniejszych ich potrzeb. Możliwość wnioskowania o pożyczkę 0% jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które będą poszukiwały dodatkowego finansowania na pokrycie wzmożonych wydatków w okresie zbliżających się świąt. Darmowa pożyczka w ViaSms.pl to okazja do sięgnięcia po niezbędną gotówkę, za którą kupimy prezenty świąteczne dla naszych bliskich. Na zwrot pożyczonych środków finansowych będziemy mieli okrągły miesiąc. Z pożyczki za darmo możemy skorzystać tutaj: https://www.viasms.pl/kredyty-chwilowki.

Dlaczego warto skorzystać z darmowej pożyczki?

Darmowa pożyczka to niepowtarzalna okazja do poznania zasad oraz mechanizmów udzielania wsparcia finansowego w sieci. Pożyczka za darmo dostępna jest bez konieczności wychodzenia z domu po wypełnieniu prostego formularza pożyczkowego online. Czas niezbędny na uzupełnienie wymaganych danych, a także weryfikację przez instytucję pożyczkową naszego wniosku wynosi zaledwie od kilku do najwyżej kilkunastu minut. Cały proces ubiegania się o promocyjną pożyczkę jest błyskawiczny, ponieważ do jej otrzymania nie są wymagane żadne zaświadczenia w postaci dokumentów potwierdzających wysokość osiąganych przez nas dochodów. W tym celu wystarczy złożyć krótkie oświadczenie związane z naszą sytuacją finansową i ewentualnie na prośbę pożyczkodawcy dostarczyć wyciąg z naszego rachunku bankowego z 3 ostatnich miesięcy. Wszystkie formalności są zatem sprowadzone do minimum, co jest niewątpliwą zaletą pożyczki pozabankowej docenianą zwłaszcza dla osób, którym zależy na jak najszybszym otrzymaniu wsparcia finansowego.

Weryfikacja zdolności kredytowej potencjalnych pożyczkobiorców dokonywana jest przez automatyzowany algorytm, co sprawia, że możemy liczyć na ekspresową decyzję związaną z tym czy instytucja pożyczkowa zgodzi się udostępnić nam gotówkę we wnioskowanej kwocie. W przypadku akceptacji naszego wniosku i uzyskania pozytywnej oceny, pieniądze od pożyczkodawcy możemy otrzymać jeszcze tego samego dnia w formie przelewu bezpośrednio na podane przez nas konto. Dla stałych klientów regularnie zaciągających i spłacających pożyczki w ViaSms.pl dostępne są wyższe jednorazowe limity chwilówek, z których można skorzystać na dowód osobisty. Maksymalna kwota szybkiej pożyczki może wynieść nawet 4000 złotych, jeżeli tylko wywiążemy się na czas ze spłat 4 wcześniej zaciągniętych zobowiązań. Więcej na ten temat znajdziemy również w publikacji Darmowe pożyczki przez internet.