Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Ważny krok ws. rozbudowy szkoły w Czaplinku

Dodano: 1 czerwca 2021; W poniedziałek gmina podpisała umowę na projekt rozbudowy Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Czaplinku.

Burmistrz Arkadiusz Strzyżewski podpisał umowę z Arturem Metlerskim z firmy Marel-Projekt z Radomia, na mocy której do 22 grudnia tego roku powstanie projekt obejmujący: salę gimnastyczną z boiskiem 12 x 24 m wraz z zapleczem, sale fizyczno-chemiczną oraz językowo-komputerową, a także pomieszczenia dla psychologa, gospodarcze, socjalne dla pracowników obsługi, gabinet pielęgniarki oraz nowy system ogrzewania. Obiekt ma być również energooszczędny - tzn. zawierać nowoczesne rozwiązania, które zmniejszą szkolne rachunki za prąd.

Dokumentacja wraz z pozwoleniem na budowę będzie kosztowała 128 tys. zł.

(info i fot UMiG Góra Kalwaria)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (11)

Iga

Data: 1 czerwca 2021, 15:39 Nie mam dobrych wspomnień z tej szkoły nauczyciele mieli swoich ulubieńców i oceniali niesprawiedliwie ciekawe czy obecnie to się zmienilo

Ferdek

Data: 1 czerwca 2021, 16:36 @iga
Jest tak samo

Władek

Data: 1 czerwca 2021, 20:08 A co ze szkołą w Czersku, czy szkoła w Czaplinku jest bardziej perspektywiczna?
Może warto najpierw zrealizować swoje obietnice (Burmistrz) dot. szkoły w Czersku?

xyz

Data: 1 czerwca 2021, 22:32 Ciekawe???

ola

Data: 2 czerwca 2021, 20:57 A dwójeczka w Górze Kalwarii nadal na dwie zmiany i z mikro \"salą gimnastyczną \"

ten

Data: 2 czerwca 2021, 21:05
nasze władze inwestują już w trzeci projekt rozbudowy szkoły: szkoła w kątach, szkoła w czersku a teraz jeszcze czaplinek. A kiedy realizacje jak kasa pusta. Następna obiecanka i mydlenie oczu. Wydawanie pieniędzy publicznych na projekty które nie będą realizowane.

wkurzony

Data: 3 czerwca 2021, 07:51 A co ze szkoła w Czersku?
Może AS powinien ja odwiedzić teraz, jak już uczniowie wrócili do szkoły i zobaczyć jakie tam są warunki i w jakiej ciasnocie dzieci się uczą.

mieszkaniec

Data: 4 czerwca 2021, 22:01 A co może szkoła w Czaplinku jest gorsza i tak Włodarze gminy zapominają że istniejemy przypominają sobie jak zbliżają się wybory bardzo dobrze że wreszcie coś zrobią chociaż dla SZKOŁY a co do krytyki nauczycieli to od zawsze tak było że mieli swoich pupilków a niektórych wręcz nienawidzili tu pracują prawie same rodziny i nikt tego nie widzi

ten

Data: 6 czerwca 2021, 00:38 Ludzie się cieszą że władza coś robi , bo zaważyła szkołę w czaplinku ale przecież projekt to finał rozbudowy nie będzie. Kasa pusta.

@ wkurzony

Data: 6 czerwca 2021, 12:11 Pytanie nie do ASa tylko do dyrekcji szkoły w Czersku, dlaczego przyjmuje tak dużo uczniów na tak mały metraż? Większość dzieci jest dowożona z innych miejscowości, czerskich jest tam niewiele.

ela

Data: 9 czerwca 2021, 19:52 Nierozumiem niektórych komentarzy??? to niech Czersk przestanie przyjmować więcej dzieci niż jest dostępnych miejsc i będzie po problemie.... ale może i niedługo nie będzie wyjścia bo reputacja szkoły spadła o kilka szczebli w dół