Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Pijany chciał przepłynąć Wisłę. Konieczny był desant z łodzi

Dodano: 26 lipca 2021; Mamy do czynienia z coraz większą liczbą osób spożywających alkohol nad wodą - alarmuje Piaseczyńskie WOPR - Grupa Interwencyjna Góra Kalwaria.

W  niedzielne popołudnie ratownicy podjęli z wody pijanego mężczyznę, który usiłował przepłynąć rzekę wpław. W trakcie przeprawy opadł on na tyle z sił, że konieczny był desant z łodzi ratunkowej w celu uratowania mężczyzny przed utonięciem. Na całe szczęście, akcja zakończyła się pomyślnie. 

Ratownicy apelują, żeby nie wchodzić do wody pod wypływem alkoholu, szczególnie do rzeki, gdzie jest silny nurt.

(mat)

Fot. Piaseczyńskie WOPR - Grupa Interwencyjna Góra Kalwaria


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (14)

Arek

Data: 26 lipca 2021, 09:21 W takie upalne weekendowe dni na plaży oprócz ratowników powinna też gościć policja aby skutecznie wybijać z głowy pijanym amatorom kąpieli wchodzenie do wody.

Miego

Data: 26 lipca 2021, 10:32 Obciążyć gościa za akcję ratowniczą, tak dla przykładu minimum 1000zł to może by się zastanowił na drugi raz. Już nie jeden na cwaniaku chciał przepłynąć rzekę, bo mu się nieśmiertelność po alkoholu załączyła i niestety nie ma go pośród żywych.

Bolo

Data: 26 lipca 2021, 11:55 Nie raz widzialem jak obcokrajowcy z promilami kozaczą nad wodą, ratownicy wyciągają ich z wody a oni spowrotem wchodzą,jedynymi służbami przed którymi czują respekt to policja i takie patrole powinny być łączone wopr+ policja i skończyl by sie problem.

Freak

Data: 26 lipca 2021, 13:05 Ostatnio widziałem Ukraińca z panną. Był tak na....ny że się przewracał. Oczywiście nie przeszkadzało mu to w kąpieli

głupota

Data: 26 lipca 2021, 14:57 głupota ludzka nie zna granic. Czy Policja pomoże? będą się kąpać w innych miejscach, poza tym czy to jest rola Policji, żeby chronić ludzi przed nimi samymi?


Brawo

Data: 26 lipca 2021, 16:40 Brawo dla chłopaków z Piaseczyńskiego WOPR. Jak zwykle niezawodni!
A Policja powinna być tam obecna razem z ekipą WOPR. Policja ma uprawnienia do wystawiania kar, a WOPR nie.

Krzysztof

Data: 26 lipca 2021, 19:00 Może wystarczyło by taki \"namiot\" na jakiś czas wypożyczyć od zakładu pogrzebowego choć ten już jest wystarczająco podobny.

Hahahaha

Data: 26 lipca 2021, 23:45 Nic nowego kolejny mądry polak patriota pewnie jeszcze tatuś brajanka albo dzesiki ahahahahahahahah

Ferdek

Data: 28 lipca 2021, 04:52 A ja z innej beczki,chciałbym zapytać,jak długo jeszcze pewien kosiarz z Czaplinka będzie jeżdził ciągnikiem bez prawa jazdy, które zostało mu zabrane za jazdę po pijanemu?

mieszkaniec

Data: 28 lipca 2021, 12:17 chcą to niech pływają, przecież to ich życie.
Skoro to wszystko przez gorzałę to równie dobrze może zakazać sprzedaży i produkcji napoi wyskokowych - wtedy naród nie będzie pił (chyba że samogon) i nie będzie się topił. Pytanie dlaczego podnieśli ceny na \"małpki\" - żeby kupować od razu połówki?
Ale naród napruty to naród głupi i takiemu narodowi tv publiczna jest w stanie wmówić wszystko. Dlatego pijmy i przyjmujmy bezkrytycznie to, co nam władza przekazuje w swojej telewizji.

Antek

Data: 28 lipca 2021, 12:36 @ferdek
Tam to i samochodem się jeżdzi naćpanym,można bo przecież w górze k. policji nie ma

do Antek

Data: 28 lipca 2021, 17:25 Policja jest i ciężko pracują. Mają za mało wakatów, a idiotów przybywa.

Antek

Data: 29 lipca 2021, 11:28 Czyli standard,ktoś musi zginąć żeby policja zaczęła działać.

DoDo Antek

Data: 29 lipca 2021, 17:26 Czy Policja może coś wskurać jeśli ludzie są głupi? Ok, może dla przykładu mogliby wystawić kilka mandatów, wątpię jednak czy pomogłoby to na dłuższą metę. Ludzie nie powinni obarczać innych odpowiedzialnością za swoje zdrowie i życie.
Obecność WOPR na plaży daje nam poczucie bezpieczeństwa, współczuję że muszą się szarpać z idiotami.