Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Pijany mężczyzna uszkodził przyłącze gazowe

Dodano: 10 września 2019; Policjanci z Góry Kalwarii zatrzymali 65-letniego mężczyznę, podejrzewanego o uszkodzenie skrzynki oraz przyłącza gazowego skutkującego wyciekiem gazu.

W miniony weekend, w godzinach wieczornych policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zostali wezwani na interwencję do miejscowości Kąty, gdzie nieznany mężczyzna miał uszkodzić skrzynkę oraz przyłączce gazowe. O całym zdarzeniu policję powiadomił świadek.

Funkcjonariusze, którzy przybili na miejsce ustalili okoliczności zdarzenia, zatrzymali również 65-latka podejrzewanego o uszkodzenie mienia. O całej sytuacji powiadomiono też odpowiednie służby celem zabezpieczenia przyłącza, z którego ulatniał się gaz.

Mężczyzna został przewieziony do komisariatu w Górze Kalwarii, w chwili zatrzymania był pijany, badanie alkomatem wykazało 1,7 promila alkoholu w jego organizmie.Wczoraj po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia.

Straty z tytułu zniszczenia mienia zostały wycenione na kwotę nie mniejszą jak 2500 złotych na szkodę Polskiej Spółki Gazownictwa.

(mbl)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!