Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Piknik wojskowo-historyczny w Górze Kalwarii (ZDJĘCIA)

Dodano: 1 września 2019; Wojskowe pojazdy, wystawa broni, koncerty i wystawy - tak Góra Kalwaria upamiętniła 80-lecie wybuchu II wojny światowej i obrońców Ojczyzny.

Pełna fotorelacja na naszym facebookowym profilu:


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (15)

Staszek

Data: 2 września 2019, 07:19 Super, że w Górze dużo się dzieje dla ludzi.

Olo

Data: 2 września 2019, 18:40 A gdzie zdjęcia???

do Staszka

Data: 3 września 2019, 09:43 Staszku, zawsze się działo.

FREAK

Data: 3 września 2019, 11:43 Impreza bardzo fajna, sporo atrakcji jak na nasze miasteczko. Jestem na tak dla takich pomysłów!

Alojzy

Data: 3 września 2019, 22:10 obrońcy Ojczyzny brzmi prawie jak \"bojownicy o wolność i demokrację\", którzy zadali cios w plecy, weszli 17 września a potem znowu nas wyzwalali - tych po których została \"aleja wyzwolenia\" - , no...( a w innych częściach Polski place zwycięstwa i cała reszta), wyzwolenia ze wschodu z którego wciąż i wciąż musimy się otrząsać - jak widać w GK nadal dekomunizacja czeka i czeka

Staszek

Data: 4 września 2019, 13:19 Staszek do Staszka \"do Staszka\" - teraz się dzieje więcej niż w latach poprzednich.

??

Data: 5 września 2019, 06:31 My n i e chcemy wojny.

Jarosław Kaczyński powiedział w Elblągu:

- Wojna rodzi się, gdy są jakieś miękkie miejsca, gdzie można uderzyć, gdzie to ryzyko jest niskie. To ryzyko musi być wysokie, musi być odstraszanie. Ci, którzy mówią dziś: \"po co 1 8 5 m l d zł na z b r o j e n i a w najbliższych latach\", po prostu się bardzo mylą albo też działają w jakichś niedobrych intencjach lub z niedobrych inspiracji. Mam nadzieję , że to tylko pomyłka, tylko brak rozeznania czy mówiąc może bardziej ostro - brak rozumu

- dodał prezes PiS.

...185 mld zł to prawie połowa budżetu Polski..... .


zły

Data: 6 września 2019, 08:54 @?? W najbliższych latach, nie jednym roku, czytaj dokładnie, a ile wydaje Putin źeby pokojowo zająć resztę Gruzji, Ukrainy czy ewentualnie Polskę, wolność jest bezcenna jak pokazały nam ostatnie stulecia.

Marek

Data: 6 września 2019, 09:51 A ile kosztowało ściągnięcie tego czołgu nomen omen z tego co widzę niemiecka generacja Leoparda?

??

Data: 6 września 2019, 11:19 @zły:
W najbliższych latach... - a jak brzmi cytat? (powtórzę: \"po co 1 8 5 m l d zł na z b r o j e n i a w najbliższych latach\"). Tak , \"czytaj dokładnie\", a nie manipuluj, bo tu kit nie wchodzi - ciekawe po co ta próba?

...ile wydaje Putin źeby pokojowo zająć resztę Gruzji, Ukrainy czy ewentualnie (skąd ta wiedza??? Niegłupi rzekł : nie strasz, nie strasz, bo się .esrasz) Polskę,

Super odkrycie: wolność jest bezcenna jak pokazały nam ostatnie stulecia. Tylko tu pisaninka a la Piebiak nie działa - jej efekt jest przeciwskuteczny.

Jak pokazuje historia \" wielcy wodzowie\" (Hitler, Stalin i im podobni) celowo posługiwali się teorią strachu i szukania wrogów dla zmanipulowania swych narodów do swoich politycznych celów - o czym te narody przekonały się po czasie! Tym razem \"poszukiwacze wrogów\" nie mają racji bytu. Przeinaczanie, poprzez nieudolne manipulowanie, musi być dobitnie dementowane! Tego właśnie skutecznie nauczyły nas \"ostatnie stulecia\"!

Dzielenie narodu, napuszczanie jednych na drugich, aby osiągnąć partykularny cel polityczny dyskredytuje takich \"wielkich wodzów\". Oby na zawsze....

hmm

Data: 6 września 2019, 11:29 Z sąsiadami lepiej żyć w zgodzie - zawsze zgoda buduje a niezgoda rujnuje. Tak naucza życie.

Sam

Data: 7 września 2019, 07:22 Piknik ciekawy, wart zainteresowania. Przy okazji chciałbym zwrócić uwagę władzom gminy, że organizując imprezę należałoby zapewnić jeszcze kosze na śmieci. Niestety ul. 3go Maja wyglądała, jak śmietnisko, a koszy na śmieci tylko te, co na codzień stoją przy przystanku autobusowym i na skwerku. Trochę mało, jak na duże zagęszczenie ludzi w tym miejscu. Dodatkowych koszy brak, bo sprawdzałem.

zły

Data: 8 września 2019, 10:40 @??Czyli Ukrainę, Gruzję ,bombardują Syrię kosmici. ..

miasta wstydu

Data: 15 września 2019, 18:51 Są pikniki są kibelki przenośne ,a raczej przewoźne ale zawsze .

Obserwator

Data: 13 października 2019, 12:38 Do Alojzego! Naucz sie historii z dobrych ksiazek, a nie z propagandy pisowskiej.