Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Pilne! Alarm bombowy w ZSZ im. Marszałka F. Bielińskiego

Dodano: 10 grudnia 2019; Informacje o podłożonym ładunku wybuchowym w Zespół Szkół Zawodowych im. Marszałka Franciszka Bielińskiego okazały się nieprawdziwe.

Ewakuowano uczniów i pracowników "Budowlanki". Nieoficjalnie wiadomo, że do szkoły został wysłany mail z informacją o podłożonej bombie na terenie placówki. W rozmowie z Gorakalwaria.net, asp. Maciej Blachnicki z KPP w Piasecznie, potwierdził, że na terenie szkoły prowadzona jest akcja pirotechniczna.

Informacje o podłożonym ładunku wybuchowym w Zespół Szkół Zawodowych im. Marszałka Franciszka Bielińskiego okazały się nieprawdziwe. Młodzież wraca już do szkoły - poinformowało przed godziną 13.00 Starostwo Powiatowe w Piasecznie.

Przed południem 10 szkół w Polsce otrzymało mailem informacje popodłożonej bombie, m in. nasza Budowlanka. Dzieci zostały ewakuowane do pobliskiego przedszkola i Osiru, a straż pożarna i policja zaczęły przeszukania. Psy tropiące szczęśliwie niczego nie znalazły - napisano w komunikacie na Facebooku.

(kar)Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (7)

Anna

Data: 10 grudnia 2019, 11:33 Oby to były tylko żarty, a osoba odpowiedzialna za to szybko zlokalizowana i pociagnięta do konsekwencji.

Kck

Data: 10 grudnia 2019, 12:00 Brawo ,kto ma takie pomysły 🙄🙄🙄🙄

Iw

Data: 10 grudnia 2019, 16:22 Gorzej , jak sprawdzają tylko czujność i faktycznie podłożą za jakiś miesiąc . 10 szkół to dla terrorystów już niezły kąsek

Tomi

Data: 10 grudnia 2019, 17:31 Głopich nie sieją. Sami się rodzą. Zero tolerancji...

baju,baj

Data: 11 grudnia 2019, 18:44 0sobiście ostro potępiam takie zachowania ale dziwi mnie dlaczego na celowniku szkoła ?

zły

Data: 11 grudnia 2019, 21:47 Zanim dzieciaki schowano do przedszkola długi czas stali jak zwierzęta na bardzo silnym i zimnym powietrzu, pewno dużo z nich teraz choruje. Brawo ,,fachowcy \'\'od terroryzmu! !

profos

Data: 15 grudnia 2019, 08:17 Czy policja coś robi w temacie ?
Przecież może dojść do tego że ktoś podczepi granat burmistrzowi do szpadla i co wtedy ?