Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Pilne! Koronawirus w kalwaryjskim urzędzie

Dodano: 29 marca 2021; U dwóch pracowników UMiG w Górze Kalwarii potwierdzono pozytywne wyniki na obecność wirusa SARS-CoV-2.

W związku z chorobą urzędników, UMIG w Górze Kalwarii opublikował na swoim profilu społecznościowym prośbę, o załatwianie spraw związanych z działalnością gospodarczą poprzez internet. Utrudnienia potrwają do końca tego tygodnia.

(kar)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (12)

Paniusia

Data: 29 marca 2021, 15:31 Jak to jest! W urzędach pocztowych tyle ludzi przechodziło i przechodzi covid-19 i nikt tych urzędów nie zamyka. Mało tego urzędy pocztowe od kiedy trwa pandemia nigdy nie były dezynfekowane a tłumy ludzi stoją w kolejkach. W jednym, niedużym pomieszczeniu przebywa 10-15 osób i te zarazki przechodzą z jednego na drugiego i nikt jakoś nie przejmuje się pracownikami. A czasami nie ma komu pracować, mimo to szanowne władze nie zamykają urzędów, BA, nawet nie skracają godzin urzędowania. Co lepsze nie rzadko trzeba siedzieć po godzinach, żeby zakończyć dzień. A tak naprawdę i to jest urząd i to jest urzad. Wychodzi na to, że w UMIG pracują ludzie lepszego gatunku. Nie wiem jak to inaczej nazwać. Urzędnicy pocztowi już pracują ostatkami sił. A co jeśli dojdzie do takiej sytuacji, że nie będzie ani jednego pracownika?

Adela

Data: 29 marca 2021, 16:45 URZĄD GMINY TO LEPSZY SORT a reszta jest od czarnej roboty a kasjerki w sklepach?????
Przecież panie z urzędu włuczą się po sklepach a urząd zamknięty bo covid.
Żenada

wniosek

Data: 29 marca 2021, 20:18 Dlaczego autor uważa tę wiadomość za PILNĄ ?
Jest ich za dużo i za gęsto !

Nes

Data: 30 marca 2021, 09:29 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

g.k.

Data: 30 marca 2021, 10:07 W biedronce też kilka osób zachorowało a nadal jest otwarta...

kasia

Data: 30 marca 2021, 12:13 Ale jak w szkole na Kalwaryjskiej był covid-19 nikt słowa nie pisnął

ale, ale

Data: 30 marca 2021, 13:38 ale jak coś jest prywatne to właściciel martwi się o swoje i zapewnia obsadę. Jak jest państwowe - znaczy niczyje - to kto się ma tym interesować. Przecież pieniądze na wynagrodzenia i tak będą.
Pewnie lepszym rozwiązaniem i nie budzącym, aż tylu kontrowersji byłoby czasowe wprowadzenie jakiś limitów, zapisów telefonicznych, ale nie wyłączenie urzędu w całości.
Odnośnie szkół, to nauczyciele, szczególnie w pierwszym okresie pandemii raczej się nie przepracowywali, a największa praca spadła na rodziców - musieli sami przerabiać lekcje z dziećmi - i niech nikt nie twierdzi, że było inaczej. Teraz jest lepiej, bo lekcje on line są przygotowywane w większości w sposób profesjonalny i zajęcia się odbywają

nikos

Data: 30 marca 2021, 15:44 Ciekawe jak wygląda ten covid. Jakiś tajemniczy. Wszyscy o nim słyszeli a nikt go nie widział...

Pracownik

Data: 30 marca 2021, 19:56 Jestem ,,urzędnikiem tzw. lepszego sortu,, jak co niektórzy tu napisali. Czuję się w obowiązku sprostować informacje o których czytam. Pomino 7 pozytywnych testów na covid, wśród pracowników z jednego piętra Urząd jest otwarty a pozostali urzędnicy pracowali i pracują nadal. Interesanci są obsługiwani. W XXI wieku jest co najmniej kilka możliwości, którymi mogą posługiwać się mieszkańcy aby uzyskać informacje czy pomoc w załatwieniu sprawy, m.in. telefon, mail, ePuap. Można również umówić się telefonicznie na konkretną godzinę i przyjść do Urzędu, zapewniam że taka możliwość również istnieje. Przykre i krzywdzące są te negatywne komentarze. Przykre jest również to, że pracodawca nie zabezpiecza nas w żaden sposób. Pomieszczenia nie są i nie były dezynfekowane, środki ochrony zapewniamy sobie we własnym zakresie a o rękawiczkach można pomarzyć. Szanujmy się wzajemnie i dbajmy o siebie. Zdrowie jest tylko jedno. Więcej empatii drodzy mieszkańcy.

zdalna

Data: 31 marca 2021, 00:16 zdalna rotacyjna i izolacja w urzędach musi być bo inaczej paraliż... urzędnika z kilkunastoletnim staże ot tak się nie zastąpi...sorka

mieszkanka

Data: 31 marca 2021, 16:33 Nie ma się co dziwić, że wirus przybiera na sile , na targu większość sprzedawców bez maseczek, kupujący tylko karnie w maseczkach, w sklepach obsługa z maseczkami na szyi, w hurtowni z art.biurowymi troje obsługujących bez maseczek nawet na szyi dla picu!!! a policjanta czy kogoś ze straży miejskiej na mieście nie widać już od miesięcy!

Jan

Data: 8 kwietnia 2021, 10:52 Na temat urzędu szkoda zabierać głosu niektóre panie naprawdę są pomocne i służą radom. Lecz niektóre nie powinny tam pracować.Ponieważ wprowadzają w błąd interesantów.