PILNE! Śmiertelny wypadek w Tomicach na DK79 (AKTUALIZACJA)

Dodano: 5 września 2023; GoraKalwaria.net Około godziny 14:45 w miejscowości Tomice na drodze krajowej nr 79 przed obwodnicą Góry Kalwarii doszło do wypadku samochodu osobowego z ciężarowym. Jak przekazała policja, wypadek okazał się śmiertelny. Zginął kierowca osobówki. Wyznaczono objazdy.

Jak relacjonuje portal piasecznonews.pl, na miejscu są cztery zastępy staży pożarnej i policja. Droga jest nieprzejezdna w obu kierunkach. Samochód osobowy został zmiażdżony, strażacy starają się uwolnić zakleszczone kierowcę. Na miejscu właśnie ląduje śmigłowiec LPR.

Z relacji świadków zdarzenia wynika iż kierujący Toyotą Yaria zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się samochodem ciężarowym - podaje facebookowy profil "Informacje na gorąco Powiat Piaseczyński".

Jak podała przed godziną 16.00 Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie, do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym doszło w miejscowości Tomice (22,3 km) na wysokości ulicy Brzozowej. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.
 
Wyznaczono objazdy:
- kierujący poruszający się od strony Piaseczna/Warszawy w miejscowości Solec powinni skręcić w prawo w ulice Spokojną, a następnie ulicą Akacjową przez miejscowość Kąty dojadą do starego szlaku DK79
- kierujący poruszający się od strony Góry Kalwarii analogicznie winni kierować się z ulicy Puławskiej w Górze Kalwarii przez ulicę Akacjową i Spokojną w kierunku miejscowości Solec.
- kierujący poruszający się obwodnicą Góry Kalwarii od strony K50 powinni kierować się zjazdem w ulicę Puławską w kierunku Góry Kalwarii.

Utrudnienia w ruchu potrwają przez około 5 godzin
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!