Po raz pierwszy ulicami Góry Kalwarii przeszła niezwykła parada [FOTO!]

Dodano: 11 września 2023; Joanna Kuźmin-Wańkowicz W niedzielę ulicami miasta przeszła po raz pierwszy niezwykła Parada Seniorów.


News will be here

Impreza finansowana ze środków Województwa Mazowieckiego rozpoczęła się w ogrodzie miejskim warsztatem tworzenia masek. Rozpoczęciu towarzyszył kandydujący na posła Piotr Kandyba, znany mieszkańcom jako aktywny działacz, radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

Następnie ulicą Dominikańską – Por. Białka - Ks. Sajny przeszła przy asyście muzyki i pozytywnych, jednoczących haseł parada kolorowych parasoli i masek, za którymi każdy mógł być kim chce. Bo czy nie jesteśmy tacy jacy chcemy być bez względu na wiek?  Większość uczestników to aktywni działacze Uniwersytetu III wieku, który nie poddają się upływowi czasu. Wciąż pragną się uczyć, rozwijać, doświadczać, podróżować. Są to po prostu osoby kochające życie. Tylko brać przykład! Parada dotarła do terenu OSP, gdzie do godzin wieczornych trwała część artystyczna i zabawa taneczna.  

Takich inicjatyw będzie na pewno więcej i miejmy nadzieję, że parada seniorów przejdzie już do corocznych imprez cyklicznych i z roku na rok będzie cieszyła się coraz większa frekwencją i zainteresowaniem. Możemy być dumni, że mamy tak pięknych, kolorowych i pełnych życia seniorów, którzy chcą zmieniać świat i zarażać radością życia.  

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (3)

wyborca

Data: 13 września 2023, 19:46 Zdrowia i kolejnych pomysłów życzę!

Aha

Data: 14 września 2023, 18:55 I takie inicyjatywy sa sponsorowane przez wszystkich z podatków naprawde chyle czola... Bedzie moze cos w koncu dla mlodych co na to wszystko zap.... !? Kandyba wielki karierowicz z PO przed wyborami sie znowu ujawnil tak cicho sza..


m

Data: 17 września 2023, 19:23 Aha - 100/100