Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Podnoś swoje kwalifikacje w budownictwie

Dodano: 28 września 2021; Rozwój osobisty dla wielu osób jest ważną kwestią, podobnie jak podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Szkolenia, warsztaty i kursy skutecznie rozwijają umiejętności. Szczególnie w budownictwie istotne jest odpowiednie zapoznanie się z obowiązującymi zmianami w przepisach. Podpowiadamy, jakie szkolenia warto wybrać.

Samodzielne funkcje w budownictwie

Pełnienie samodzielnych funkcji w budownictwie jest możliwe jedynie po zdaniu egzaminu państwowego. Warto się do niego sumiennie przygotować. By kompleksowo utrwalić wiedzę, weź udział w specjalnym szkoleniu. Dzięki niemu nauka będzie dużo łatwiejsza. Każdy uczestnik otrzymuje zestaw praktycznych materiałów oraz segregator aktów prawnych dopasowany do swojej specjalności. Kliknij tutaj i dowiedz się, jak zdobyć uprawnienia budowlane: https://sbm-szkolenia.pl/szkolenie/jak-zdobyc-uprawnienia-budowlane/.

Szkolenie BIM

BIM (ang. Building Information Modeling) pozwala stworzyć model wspólny dla branż architektonicznych, instalacyjnych oraz konstrukcyjnych. Odpowiednie szkolenie dedykowane jest osobom chcącym poznać podstawy zagadnienia i zdobyć umiejętności potrzebne w pracy jako przyszły BIM-Manager. Uczestnicy kursu poznają mechanikę pracy na projektach – od wypełnienia niezbędnych dokumentów, przez analizę, aż po tworzenie odpowiednich zapisów w dokumentacji. Warto wybrać profesjonalne szkolenie, prowadzone przez doświadczonego specjalistę w dziedzinie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o szkoleniach z zakresu BIM, to sprawdź koniecznie: https://sbm-szkolenia.pl/szkolenie/basic-bim/. Zaufaj ekspertom w dziedzinie i stań się jednym z nich!

Kosztorysowanie robót budowlanych

Kurs kosztorysowania robót budowlanych, który znajdziesz tutaj: https://sbm-szkolenia.pl/, pomaga zapoznać się z możliwościami programu. Zdobyta wiedza prosto od doświadczonego praktyka z pewnością pozostanie z Tobą na długo. Kurs przygotuje każdego uczestnika do samodzielnego sporządzania kosztorysów budowlanych - inwestorskiego, ofertowego, zamiennego, powykonawczego. Taki kurs pozwoli usystematyzować posiadaną już wiedzę, rozwinąć swoje zainteresowania w zakresie tematyki kosztorysowania, a także podnieść kwalifikacje zawodowe. Kupując kurs, otrzymasz również rabat na zakup dedykowanego programu SeKo PRIX/SMART/WKI. Warto skorzystać z okazji.

Szkolenia to dobra okazja do uzyskania kolejnych umiejętności. Kursy i warsztaty z pewnością pomogą każdemu uczestnikowi zgłębić temat i rozwinąć swoje kompetencje, co w przyszłości przyniesie wymierne korzyści, także finansowe. Skorzystaj z kompleksowych rozwiązań i zdobywaj swoją wiedzę w przystępny sposób.