Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Podróżujący do Czerska napotkają utrudnienia

Dodano: 16 października 2019; W związku z budową obwodnicy zamknięto połączenie głównej drogi prowadzącej do Czerska (ulicy Czerskiej) z drogą krajową nr 79.

Jak poinformował na swoim Facebooku UMiG w Górze Kalwarii, możliwy jest tylko dojazd (od drogi 79) do stacji paliw i Biedronki. Do i z Czerska trzeba jechać ul. Graniczną lub Książąt Mazowieckich. Utrudnienia potrwają do końca roku.

Info i fot. UMiG w Górze KalwariiDodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (3)

z oddali

Data: 16 października 2019, 14:55 Szkoda że nie poinformowaliście że Strażacka przez dwa tygodnie będzie nieprzejezdna .

hmm

Data: 24 października 2019, 11:36 Co się dzieje w ostatnich dniach w GK, że są takie korki? Przejazd od strony Piaseczna, ul. Marianki, Polna stoją teraz przez cały tydzień ?

turysta sympatyk

Data: 24 października 2019, 17:04 Dodatkowe niespodziewane utrudnienia napotkamy na rynku.
Drodzy Czerszczanie znika wasza remiza i co, nikt nic? Nikogo nie rusza? Zabytkiem chyba nie była, ale to kawał historii Czerska. A co z tablicą pamiątkową pod którą \"wadza\" składała wieńce, da rzeżby Bony przyczepią? Redakcja także nie zainteresowana tak znaczącymi zmianami w historycznej zabudowie czerskiego rynku. O podobno istniejącym TONZ Czersk nie wspomnę. Pozdrawiam Czerszczan