Policja szuka świadków tragicznego wypadku w Tomicach

Dodano: 6 września 2023; GoraKalwaria.net Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie poszukuje świadków śmiertelnego wypadku drogowego do którego doszło we wtorek około godziny 14:45 w miejscowości Tomice.


News will be here

W zdarzeniu wzięły udział grafitowa Toyota Yaris oraz ciągnik siodłowy marki Volvo koloru niebieskiego z białą naczepą do przewozu betonu.

Świadkowie tego wypadku, osoby mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności zdarzenia, a także osoby, których pojazdy były wyposażone w rejestratory obrazów, proszeni są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod numerem telefonu 47-72-45-213.
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (3)

Aha

Data: 6 września 2023, 16:16 I tak wlasnie pracuje ta chora instytucja gosciu wyjechal pod tira jasne jak słońce to nie beda szukac dziury w calym czy przypadkiem nie byl wynajety albo cos .. brawo.. a rower ukradna albo sie dostanie na miescie to slepe i gluche sa .. hau

Rada

Data: 8 września 2023, 12:45 @ Aha ,jaka pewność że toyota wjechała pod tira, może odwrotnie, kierowca osobowego nic już nie powie, nagranie z kamery tak.

Aha

Data: 8 września 2023, 20:59 Nie no magnes mial ten w ciezarowym i go przyssal do siebie .. wez leki i nie pij tyle